Adana Demirspor, Süper Lig yolundaki kritik köşeden kayıpsız geçmek istiyor

Adana Demirspor, Süper Lig yolundaki kritik köşeden kayıpsız geçmek istiyor

Akkidiz ekibi, lig yeniden başladıktan sonra yeni koronavirüs (Kovid-19) salgını önlemleri altında durdurulan 2 maç kazanmayı başardı.

Geçen 1994-1995 sezonunda Süper Lig’de mücadele eden Mavi Deniz Kuvvetleri Savaşçıları, yarın bu sezona çok yakın bir Üst Lig golü üzerinde en önemli sınavlardan birine girecek.

Ligdeki ilk 2 takım doğrudan Süper Lig’e ilerlerken, sonraki 4 takım play-off’larda oynayacakken, Edana Demirspor 57 sayı ile üçüncü, 53 puan ve 51 puan lider Hetsepor ile ikinci büyükşehir belediyesi Erzomaspor oldu.

Akdeniz takımının amacı, Erzurum takımını yarın doğrudan Süper Lig’de yenmek ve diğer maçları kaybetmeden geçmek.

“Torbalayarak ADET istiyoruz”

Ekibin teknik subayı Qnit Dumalpanyar, bir AA muhabirine 27 Haziran Cumartesi günü 4–2 kazanarak Giresunspor’a karşı önemli bir galibiyet kazandığını söyledi.

Giresunspor’un ligin kalite takımlarından biri olduğunu söyleyen Dumlupınar, hazır futbolla maçı kazandığını söyledi.

Büyükşehir belediyesi Erzurmspor maç hazırlıklarında başarılı olarak nitelendirilen Dumlupınar, “Sezonu sakatlığı nedeniyle kapatan kaleci Muhammed zer Engager’ın yanı sıra Vedat Bora da yaralandı. Erkan Zengin. Ceza sona erdi, Büyükşehir Belediyesi oynamaya başlayacak.

Kalan her maçın onun için bir final olduğunu söyleyen Dumlupınar, şunları söyledi:

“Oynayacağımız en önemli oyun ilk oynadığımız oyun. Rakipleri ayırmıyoruz. Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor maçını sadece Adana Demspire olarak değil, Adana olarak oynayacağız. Tanrı başarısız olursa Kazanmak ve Adana’ya dönmek istiyorum Eğer oyunun geri kalanını kazanırsak, Süper Lig’i herkesin istediği uzun vadede bitireceğiz.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir