ABD Başkanı Trump’ın seçim açıklaması: Kaybedersem ülkemiz için üzücü olacak – Haberler

ABD Başkanı Trump'ın seçim açıklaması: Kaybedersem ülkemiz için üzücü olacak - Haberler

ABD Başkanı Donald Trump, 2020 ABD başkanlık seçimleri için Demokratik başkan adayı, “Trump seçimden vazgeçmezse, askerler onu Beyaz Saray’dan çıkaracaklar” dedi. “Seçimi kazanamazsam, hayatımı sürdüreceğim ve başka şeyler yapacağım, ama ülkemiz için üzücü olacak.” Onun sözleriyle yanıtladı.

Trump, Harris Faulkner’ın Fox News’de yayınlanan “Fazla Sayıda Fazla Mesai” programındaki gündemdeki sorularını yanıtladı.

Trump, ABD’nin yeni koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrasında normalleşme sürecine girdiği bir dönemde George Floyd’un polis tarafından öldürülmesiyle protestoların patlak verdiğini hatırlatıyor. , “Normalleşmeye başladığımız zaman gereksiz yağma yaşadık. Vali ve belediye başkanı daha güçlü. Bu adımı atarlarsa konuya gelmeyeceklerini düşünüyorum.”

Trump, Floyd’un protestosunu yakından izlediğini belirterek, “Sanırım protestocuların farklı nedenleri var, bazıları neden orada olduklarını bile bilmiyorlar. Birçoğu kalabalığı kovaladı Hui yola çıktı. ” İfadeyi kullandı.

“Güvenlik ve polisin gücünü gerçekten görmek istiyorum”

“Gerçekten kibar ama güçlü bir güvenlik ve polis gücü görmek istiyorum. Ne yaptıklarını görmek istemiyorum,” diyen Trump polise fonu kesmesi için çağrıda bulundu. dedi.

Trump, şüphelileri boyunlarına baskı yaparak baskı altına almayı reddettiği tartışmasıyla ilgili olarak, Trump şunları söyledi:

“Sanırım boynuna baskı yapmak çok masum. Harika bir şey. Birinin bir kişiye müdahale etmesi mantıklı, ama iki polis şüpheliyi bu şekilde gözaltına alırsa Eğer alırsanız hikaye değişir. Dikkatli olmalısınız. Genel olarak konuşursak, ama zor biriyle çalışıyorsanız, buna ihtiyaç duyulabilir. “

“Siyah insanlar için pek çok ödül aldım”

Trump, siyahların koşullarını iyileştirmek için bir dizi adım attığını ve “Siyahlar için herhangi bir başkandan daha fazla şey yaptım.” Dedi. Abraham Lincoln’a gelince, iyi şeyler yaptı ama her zaman tartışıyordu Ona açıktı. ” Kullanılan ifadeler.

“İstersem, ülkemiz için bir SAD olacağım”

Washington DC’deki protestolar sırasında Trump’ın arkasındaki kamuflajla yürürken bir fotoğraf çerçevesine girerken “yanlış” ABD başkanının ifadesini değerlendirerek “yanlış” olduğunu söyleyerek, “Bu ifadenin önemli olduğunu düşünmüyorum.” Ordu ile iyi bir ilişkim var. ” Kimsenin yapmadığı şeyi yaptım ve 2,5 trilyon dolar harcadım. “dedi.

ABD’nin eski Başkan Yardımcısı ve Demokratik başkan adayı Joe Biden, Başkan Trump’ın dün “Trump oyu çalmaya çalışacağını” ve “Trump seçimlerden vazgeçmezse, askerler onu Beyaz Saray’dan çıkaracaklarını” söyledi. “Herkes Biden’ın evinin bodrumunda kendi steril ortamını kurduğunu biliyor ve bundan çıkmıyor. Seçimi kazanamazsam, hayatıma ve diğerlerine devam edeceğim. Çalışacak ama ülkemiz için üzücü olacak. ” Değerlendirme bulundu.

You might like

About the Author: Aygen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir