ABD Başkanı Trump: Polisimize saygı göstermeli ve korumalıyız

ABD Başkanı Trump: Polisimize saygı göstermeli ve korumalıyız

Trump, kara topluluğun temsilcilerinin Dallas, Teksas’ta toplandığı yuvarlak masa toplantısında gündemi değerlendirdi.

Washington’da Seattle’da “özerk bir bölge” ilan eden bir grup protestocuya tepki gösteren Trump, “Bak Seattle’da ne oldu. (Protestocular) şehri işgal ettiler. Seattle büyük bir şehir. Teksas’ta Hiçbir şey yapılamaz. ” İfadeyi kullandı.

Son zamanlarda ülkede “herkes için eşitlik” tartışması yapıldığını söyleyen Trump, “Maalesef bölünmeyi teşvik etmek ve aşırı bir gündem belirlemek isteyen insanlar var. Yolları sadece daha fazla yoksulluk, suç ve acıya yol açacak. ” dedim.

Polis teşkilatlarının “dağılması” fikrine şiddetle karşı çıkan Trump, “Polis yerinden edildiklerinde ne yapacak?” Bunun tersini yapmalı ve polisi eğitmek için daha fazla enerji ve kaynak ayırmalıyız. Polisimize saygı göstermeli ve korumalıyız. Polisler bizi koruyor. Nereye giderseniz gidin çürük elmalar. Bu. ” Değerlendirme bulundu.

“Bağnazlığa ve önyargılara karşı birlikte çalışmalıyız”

Ülkedeki sorunları çözmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Trump, “Nerede olursa olsun, bağnazlık ve önyargıya karşı birleşmeliyiz. Ancak yaraları ve 10 iyiliği iyileştiremeyiz -İyi Amerikalılar “ırkçı” veya “bağnaz” olarak etiketleyebilirler. “Fikrini paylaştı.

“Polis kurumları elektrik kullanımı konusunda en profesyonel profesyonellere hizmet verdiğinde başkanlık kuralını yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda, stresin azaltılmasını ve sosyal hizmet uzmanlarının yetkin olmasını sağlayacağız. Olmayacak. ” “Polisimizin tamamen eğitilmiş olduğundan emin olmak istiyoruz.” İfadeyi kullandı.

You might like

About the Author: Aygen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir