7 Türk şirketi İklim Dostu Oscar aldı ve en büyük ödül Atti Soda oldu

7 Türk şirketi İklim Dostu Oscar aldı ve en büyük ödül Atti Soda oldu

Garanti Bankası ve Deloitte’nin ana sponsorluğu, uluslararası kurumsal yatırımcılar adına CDP’nin çevresel veri beyanı (karbon deşarj projesi) Türkiye 2019 adına dünyanın en büyük şirketleri tarafından desteklenen bir Türk raporu olan Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu tarafından gerçekleştirildi. İçin ilan edildi. .

CDP İklim Değişikliği ve Su Programı 2019 ati soda türkiye’nin liderleri Arkelik, Aslsson, Brisa, Migros Tekefen Holding ve Yapı Kredi Bankası oldu. “CDP Türk Liderleri” 9, 10 Haziran’da düzenlenen CDP Türkiye İklim Değişikliği Konferansı Yılında paylaşıldı.

Türkiye’nin CDP 10. yıldönümü olan 9 Haziran 2020’de Salı günü CDP, Türkiye ile çevrimiçi iklim değişikliği konulu 10. yıldönümü konferansını kutladı. Konferansta, İklim Değişikliği ve Su Programı CDP 2019 ve CDP Türkiye Türkiye Sonuç Liderleri açıklandı. CDP Türkiye, “Liderler CDP Türkiye” iklim değişikliği konferansında yedi şirketin 10. yıldönümü ödülünün sahibi oldu.

ET Soda Küresel Su Lideri

– Bu yıl, dünya lideri CDI su programı “A” notunu, küresel lider Iti Soda ile Türkiye arasında 72. sırada yer aldı. Iti Soda Türkiye’de 118 ile kazanırken 104 şirket arasında en yüksek puanı alan dünya oldu.

Ati Soda 9 Haziran 2020'de çevrimiçi oldu ve tahıllar için tasarlandı. aldı.

Iti Soda ödülü 9 Haziran 2020’de düzenlenen bir çevrimiçi etkinlikte aldı.

Daha sonra “A-” Türkiye’nin not almasını sağlayan şirketleri alfabetik sıraya göre listelemiş olduğuna dikkat edin:

– CDP Türkiye 2019 İklim Lideri Arkelik

– CDP Türkiye Aslans 2019 İklim Lideri

– CDP Türkiye 2019 İklim Lideri Brisa. Brisa, CDP tarafından tanıtılan ve bu yıl dünyada ilk kez hesaplanan yeni bir değerlendirme kategorisi olan Tedarikçi İletişim Derecelendirme Ödülü’ne de layık görüldü. En yüksek not olan “A” notunu almak.

– CDP Türkiye 2019 İklim Lideri Migros

– CDP Türkiye 2019 Techfen Holding İklim Lideri. Tekfen Holding, bu yıl iki kategorinin karşılaştırmasında Türk liderler arasında yer aldı. Tekfen Holding ayrıca 2019 yılında CDP Water Turkey’in lideridir.

– CDP Türkiye 2019 Su Lideri Yapı Kredi Bankası.

Dünyanın en güçlü büyük sivil toplum örgütü

Harvard Business Review tarafından dünyanın en prestijli iş ve yönetim dergisi olarak tanınan CDP Karbon ve Su Şeffaflığı Beyanları, 90’dan fazla ülkede binlerce kuruluş tarafından dünyanın en güçlü yeşil sivil toplum kuruluşudur; Kamu şirketleri yatırımcıların doğal kaynakları ve doğal sermayeyi nasıl kullandıklarını, faaliyetleriyle sınırlı kaynakların yeniden üretimini nasıl etkilediğini ve sektördeki risklerini nasıl yönettiklerini rapor etmeye odaklanmaktadır. , Toplum üzerindeki ekonomik ve çevresel etkilerini (karbon ve su yönetimi) ölçmek, yönetmek ve paylaşmak; Tek bağımsız küresel sistem.

You might like

About the Author: Muhammad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir