Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Türkiye’de online birebir danışmanlık ile Emeklilik, Tazminat vb sorular cevap buluyor

Bibilenvar Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. olarak www.bibilenvar.com ziyaretçilerimizin Sosyal Güvenlik Hukuku, İş Hukuku ve Vergi Hukuku’ndan doğan soru ve sorunlarına mümkün olan en kısa sürede bire bir iletişim ile cevap vererek Kanun’dan kaynaklanan haklardan faydalanılması ve sorumlulukların yerine getirilmesi hususunda yardımcı olmak ve MİNİMUM MALİYETLE MAKSİMUM FAYDAYA ulaşmalarını sağlamak temel prensibimizdir. Ne  […]

26 Şubat 2017 - 1:39 'de eklendi ve 1918 kez görüntülendi.
Türkiye’de online birebir danışmanlık ile Emeklilik, Tazminat vb sorular cevap buluyor

Bibilenvar Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. olarak www.bibilenvar.com ziyaretçilerimizin Sosyal Güvenlik Hukuku, İş Hukuku ve Vergi Hukuku’ndan doğan soru ve sorunlarına mümkün olan en kısa sürede bire bir iletişim ile cevap vererek Kanun’dan kaynaklanan haklardan faydalanılması ve sorumlulukların yerine getirilmesi hususunda yardımcı olmak ve MİNİMUM MALİYETLE MAKSİMUM FAYDAYA ulaşmalarını sağlamak temel prensibimizdir.

Ne  zaman emekli olurum? Ne kadar emekli maaşı alabilirim? İşsizlik maaşı almanın şartları nelerdir? Ne kadar işsizlik maaşı alırım? Kıdem tazminatı almanın yolları nelerdir? Ne kadar kıdem ve ihbar tazminatı alabilirim? Ve daha bir çok sorunuzun cevaplarını bibilenvar ile öğrenebilirsiniz.
www.bibilenvar.com

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER