Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Dövizini bozdurana ‘vosvos’ hediye

Ankara Keçiören Belediyesi, döviz kampanyasına destek vermek amacıyla döviz bozduranlar arasında çekiliş düzenleyecek ve 1974 model “vosvos” verecek. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşlara çağrı yaptığını ve belediye olarak bu çağrıya destek verdiklerini söyledi. En az 100 Dolar ya da 100 Euro’sunu bozdurarak makbuzla belgeleyen vatandaşların çekilişe katılma hakkı elde edeceğini […]

13 Aralık 2016 - 14:44 'de eklendi ve 700 kez görüntülendi.
Dövizini bozdurana ‘vosvos’ hediye

Ankara Keçiören Belediyesi, döviz kampanyasına destek vermek amacıyla döviz bozduranlar arasında çekiliş düzenleyecek ve 1974 model “vosvos” verecek.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşlara çağrı yaptığını ve belediye olarak bu çağrıya destek verdiklerini söyledi.

En az 100 Dolar ya da 100 Euro’sunu bozdurarak makbuzla belgeleyen vatandaşların çekilişe katılma hakkı elde edeceğini ifade eden Ak, çekilişin 2 Ocak’ta yapılacağını, bir kişinin de 1974 model klasik “vosvos” kazanabileceğini söyledi.

Vatandaşların yoğun katılımını sağlamak için bozdurulması gereken tutarı düşük tuttuklarını söyleyen Ak, arzu edenin daha fazla döviz bozdurup daha fazla çekiliş hakkı kazanabileceğini vurguladı.

Kampanyanın başladığını ve 31 Aralık’a kadar süreceğini vurgulayan Ak, , olabildiğince fazla miktarda dövizin bozdurulması için tüm vatandaşları kampanyaya davet etti.

Seri numaralara da dikkat çeken Ak, numaraların “15072016” ile başladığını söyleyerek şunları ifade etti: “Ekonomiye vurulmak istenen darbenin 15 Temmuz’un devamı olduğunu düşünüyoruz. Silahla yapamadıklarını ekonomiyle yapmaya çalışıyorlar. Ekonomimiz güçlüdür ancak bu ekonominin ayakta durabilmesi için herkesin bir şeyler yapması lazım. Türkiye ekonomisinin kendi ayakları üzerinde durduğunu göstermemiz lazım.”

Öte yandan kampanya açılışına katılan Keçiören Müteahhitler Derneği Başkanı Ferit Turan da, ülke ekonomisine katkıda bulunmak için bir yıldan beri bozdurmadıkları tüm dövizleri bozdurduklarını ilan etti.

Turan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısından sonra bütün müteahhitlerle birlikte bir tek dolar kalmaksızın bozdurduklarını, bütün üyelerle birlikte toplam 1 milyon dolar bozdurduklarını sözlerine ekledi.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER