Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Twitter’a Yeni Özellik Geldi!

Popüler mikro blog sitesi olan Twitter’a kullanıcıların çok seveceği önemli bir özellik geldi. Twitter’a Önemli Özellik! Mikro blog sitesi Twitter bilindiği gibi pek çok şirket tarafından alınmak istiyor. Şimdiye kadar konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmamasıyla birlikte Twitter yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Satın Alınma Haberinin Ardıdan Twitter’ın Hisse Değeri Arttı! Pek çok dev şirket […]

14 Ekim 2016 - 17:54 'de eklendi ve 564 kez görüntülendi.
Twitter’a Yeni Özellik Geldi!

Popüler mikro blog sitesi olan Twitter’a kullanıcıların çok seveceği önemli bir özellik geldi.

Twitter’a Önemli Özellik!

Mikro blog sitesi Twitter bilindiği gibi pek çok şirket tarafından alınmak istiyor. Şimdiye kadar konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmamasıyla birlikte Twitter yeni özellikler getirmeye devam ediyor.

Satın Alınma Haberinin Ardıdan Twitter’ın Hisse Değeri Arttı!

Pek çok dev şirket Twitter’ı satın almak istiyor. Twitter’ın satın alınacağı bilgisinin teknoloji dünyasının gündemine bomba gibi düşmesinin ardından Twitter’ın borsada hisse değerleri rekor bir şekilde artış göstermişti.

Eski İşlevin Yerine Yeni Bir İşlev Geliyor!

Twitter kanadından gelen son haberlere göre Twitter yakın zamanda kullanıma sunduğu Anlar yani Moments özelliğini Keşfet yani Explore ile değiştirmek istiyor. Twitter’a gelecek olan bu yeni sekmeyle birlikte kullanıcılar son içerikleri ve son popüler olan tweetleri kolayca keşfetmelerini sağlayacak. Bunun yanında çok daha isabetli olarak kullanıcılara yeni takipçi önerileri sunacak.

Şimdilik Sadece Kısıtlı Sayıda iOS Ve Android Kullanıcıları Kullanabiliyor!

Twitter’ın bu yeni özelliği şimdilik sadece çok küçük sayıda iOS ve Android kullanıcıları için kullanılabiliyor. Twitter’ın bu yeni özelliğinin yakın zamanda tüm iOS ve Android kullanıcıları için kullanıma açılması bekleniyor.

Bakalım Twitter bu yeni özellikleri getirmeye devam ettikçe büyüme sağlayabilecek mi ya da kısa bir süre içerisinde bir başka dev şirket tarafından satın alınacak mı ?

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER