Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Tweet Hesabı Açma

Günümüzde iletişim gücü en güçlü olan sosyal mecra Twitter hemen hemen her kesim tarafından kolaylıkla kullanılmaktadır. Twitter kullanımını sağlamak için öncelikle diğer sosyal ağ hesaplarında olduğu gibi kendimize ait bir hesap açmamız lazım. Tweet Hesabı Açma gibi bir işlemde öncelikle twitter.com adresine girerek karşınıza çıkan New to Twitter ara yüzünden bilgilerinizi girerek yeni hesap oluşturabilirsiniz. […]

10 Aralık 2016 - 18:33 'de eklendi ve 797 kez görüntülendi.
Tweet Hesabı Açma

Günümüzde iletişim gücü en güçlü olan sosyal mecra Twitter hemen hemen her kesim tarafından kolaylıkla kullanılmaktadır. Twitter kullanımını sağlamak için öncelikle diğer sosyal ağ hesaplarında olduğu gibi kendimize ait bir hesap açmamız lazım.

Tweet Hesabı Açma gibi bir işlemde öncelikle twitter.com adresine girerek karşınıza çıkan New to Twitter ara yüzünden bilgilerinizi girerek yeni hesap oluşturabilirsiniz. Öncelikle sayfanın hemen sağ üst köşesinden dil seçeneğini tıklayarak istediğiniz dil seçeneğini seçiniz. Ardından ad ve soyadı kısmına hesabınızda kullanmak istediğiniz bir isim giriniz. Daha sonra e-posta kısmana kendinize ait bir e-posta adresini giriniz.

Şifre kısmına da girmek istediğiniz bir şifre girdikten sonra Twitter’e kaydol deyip işlemimizi sonlandırıyoruz. Hesap oluşturma için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Oluşturduğunuz bu hesapla twitter.com adresine girerek karşınıza çıkan ilk pencereden kullanıcı adınızı ya da e-mail adresinizi girerek şifrenizi de girdikten sonra tweet hesabınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Artık sizde bir Twitter hesabı açıp rahatlıkla Twitter kullanıcısı olabilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER