Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

TTNET Başvuru Noktası Nasıl Olunur?

Gün geçtikçe farklı iş sahaları arayan kişiler için TTnet başvuru noktası olmak farklı bir iş alanı olarak günümüzde tercih edilen bir sektördür. Küçük masraflar ile farklı bir iş alanında etkinlik göstermek isteyen kişiler için son zamanlarda ihtiyaç duyulan bir alan. TTnet başvuru noktası nasıl olunur diye düşünecek olursanız ilk önce başvuru noktası olarak çalıştıracağınız bir […]

10 Aralık 2016 - 18:07 'de eklendi ve 865 kez görüntülendi.
TTNET Başvuru Noktası Nasıl Olunur?

Gün geçtikçe farklı iş sahaları arayan kişiler için TTnet başvuru noktası olmak farklı bir iş alanı olarak günümüzde tercih edilen bir sektördür. Küçük masraflar ile farklı bir iş alanında etkinlik göstermek isteyen kişiler için son zamanlarda ihtiyaç duyulan bir alan. TTnet başvuru noktası nasıl olunur diye düşünecek olursanız ilk önce başvuru noktası olarak çalıştıracağınız bir dükkan bulmanız gereklidir.

Daha sonra TTnet ana merkezine giderek başvuru noktası açmak istediğinize dair bir form doldurursunuz. Eğer aynı zamanda ödeme noktasıda olmak isterseniz onun içinde ayrıca başvuruda bulunabilirsiniz. TTnet’in size ödemek için belirlediği komisyonlar ile ödeme alabilirsiniz. Daha sonra başvurunuz onaylandığında 6 – 7 bin TL kadar olan isim hakkı ücretini ödemeniz istenir.

Ödemenizi yaptıktan sonra başvuru noktanızdan başvuru yapacak müşteriler için gerekli ekipman size temin edilir. TTnet müşterileri için tarifeye ek olarak alabilecekleri elektronik cihazlar sizlere temin edilir ve başvuru noktanızı çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Bu işlemlerin tam ne kadar sürdüğü kesin olmamakla beraber yaklaşık 1 – 2 hafta içerisinde sonuçlanıp başvuru noktanızı açabilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER