Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Google’ın Seyahat Asistanı Hazır!

Google‘ın ilk olarak Andorid işletim sistemi için çıkarttığı sesli asistan hizmeti Google Now bilindiği gibi daha sonradan iOS işletim sisteminede gelmişti. Google’ın sesli asistanı şimdide seyahat için tavsiyeler verebiliyor. Google kendi kişisel asistanını geliştirmeye devam ediyor. Son olarak seyahat amaçlı kullanılan bilet arama aracını güncelleyen Google son zamanlarda oldukça artan bu uygulamaların arasında sıyrılmak için […]

19 Ekim 2016 - 21:49 'de eklendi ve 630 kez görüntülendi.
Google’ın Seyahat Asistanı Hazır!
Google‘ın ilk olarak Andorid işletim sistemi için çıkarttığı sesli asistan hizmeti Google Now bilindiği gibi daha sonradan iOS işletim sisteminede gelmişti. Google’ın sesli asistanı şimdide seyahat için tavsiyeler verebiliyor.
Google kendi kişisel asistanını geliştirmeye devam ediyor. Son olarak seyahat amaçlı kullanılan bilet arama aracını güncelleyen Google son zamanlarda oldukça artan bu uygulamaların arasında sıyrılmak için önemli yenilikleri getirecek.

Google’ın Seyahat Uygulamasının Adı Google Flights!

Google’ın bu hizmetini diğer uygulamalardan ayıran en önemli şeylerden biriside uçuş fiyatlarının karşılaştırılarak en uygun olanının kullanıcılara sunulması. Google’ın bu hizmetnin adı Google Flights olarak belirlenmiş. Google Flights ayrıca fiyatlar hakkında bildirim veriyor ve fiyatın düşmesi ya da artmasıyla kullanıcılara uyarı veriyor. Kullanıcıların Google’ın önerdiği bileti alması halinde Google’ın asistanı bunun kullanıcıya ne kadar tasarruf sağlayacağını da açıklıyor. Google Flights ile rotanız belliyse uçağın bileti alınmadıysa Google sizin için özel rota oluşturuyor ve hangi rotayı tercih ederseniz sizin için fiyat olarak uygun olacağını sizin için seçiyor. Bu sayede uçuşunuzu zahmetsizce ucuza getirebiliyorsunuz.

Önümüzdeki Haftalarda Kullanıma Açılacak!

Google Flights ayrıca sadece uçak biletlerinde bize yardımcı olmuyor. Google Flights ayrıca sezonluk fiyatları baz olarak ortalamadan düşük fiyat sunan otelleri kullanıcılara sunuyor. Google’ın bu oteller servisi geçmiş bilgilerini kullanarak oluşturulduğundan bazı hataları beraberinde getiriyor. Ancak bunun ilerleyen zamanlarda Google’ın bu sorunları gidereceği açıklandı. Son olarak Google Flights önümüzdeki haftalarda kullanıcıların kullanımına sunulacak.
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER