Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Google’dan Bir Yenilik Daha: Google Flight

Google firması Google Trips uygulamasını devreye sokmasından itibaren bu uygulama seyahat düşkünlerinin en önemli adreslerinden biri oldu. Bir yeniliğe daha imza atan Google, uçak biletleri ile ilgili hizmetini devreye soktu. Google, Google Maps servisini devamlı geliştirerek seyahat düşkünü olanların birçok ihtiyacını giderir duruma geldi. Ek uygulamaların devreye sokulması ile birlikte ucuz bilet bulunması konusunda yardımcı […]

20 Ekim 2016 - 17:00 'de eklendi ve 551 kez görüntülendi.
Google’dan Bir Yenilik Daha: Google Flight

Google firması Google Trips uygulamasını devreye sokmasından itibaren bu uygulama seyahat düşkünlerinin en önemli adreslerinden biri oldu. Bir yeniliğe daha imza atan Google, uçak biletleri ile ilgili hizmetini devreye soktu. Google, Google Maps servisini devamlı geliştirerek seyahat düşkünü olanların birçok ihtiyacını giderir duruma geldi. Ek uygulamaların devreye sokulması ile birlikte ucuz bilet bulunması konusunda yardımcı olacak olan uçak bileti hizmetini sokarak bu konuda önemli bir adım atmaya hazırlanmakta.

Google Maps uygulamasının en yararlı ek uygulamalarından biri olarak kabul gören Google Trips seyahat edenlerin seyahat esnasında plan yapmalarını sağlamak, otellerin fiyatlarını göstermek, iletişim bilgilerini ve konumlarını belirtmek sureti ile en önemli yardımcısı durumuna gelmiştir. Google firmasının yeni hizmeti Google Flight seyahat edenler açısından hem uçak biletlerini hem de bilet fiyatlarını göstererek çok büyük kolaylık sağlayacağa benziyor.

Google’ın yeni uygulaması Google Flight isminden de anlaşılacağı üzere uçakların rotalarını ve uçuş saatlerini göstermekte. Son yapılan güncelleme sayesinde de artık uçak bilet fiyatlarını da bu uygulamada görmek mümkün olacak. Bu sayede uçak bilet fiyatlarının karşılaştırılması yapılarak en uygun uçak bileti bulma ve satın alma konusunda yol gösterici olacak.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER