Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Android 7.1 Ne Zaman Çıkacak ?

Google’ın Android işletim sisteminin son sürümü olan 7.1’in ne zaman çıkacağı belli oldu.

13 Ekim 2016 - 13:11 'de eklendi ve 920 kez görüntülendi.
Android 7.1 Ne Zaman Çıkacak ?

Google’ın popüler mobil işletim sistemi olan Andorid’in merakla beklenen yeni sürümü Android Nougat 7.1’in ne zaman çıkacağı açıklandı!

Google bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde ilk akıllı telefonu sayılabilecek Pixel’i tanıtmıştı. Google’ın bu yeni akıllı telefonunun getirdiği özellikler kullanıcıları heyecanlandırsa da kullanıcıları asıl heyecanlandıran cihazın Android’in en güncel sürümü olan Andorid Nougat 7.1 ile gelecek olmasıydı. Ancak Andorid’in en güncel sürümü olan Android 7.1’i kullanmak isteyen kullanıcıların beklemesi gerekecek.

Android işletim sisteminin geliştirici ekibinini baş mühendislerinden olan VP Dave Burke yaptığı açıklamada Pixel C, Nexus 5X ve Nexus 6P‘ye bu ay sonında Andorid 7.1’in beta sürümü gelecek. Android 7.1’in final sürümüyse bu cihazlara 2016’nın Aralık ayının sonlarına doğru çıkacağını söyledi. Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 9, Nexus Player, Pixel ile Android One cihazları için kullanılabilecek.

Google Pixel Cihazları Android 7.1’de de Ayrıcalıklı Olacak!

Google’ın destek vermediği ve diğer üreticiler tarafından üretilen cihazlara Android Nougat 7.1 sürümü 2017 yılının başlarında çıkacağı açıklandı. Bu arada Android’in en yeni sürümü 7.1 ile tüm kullanıcılar Night Light ve Daydream VR özelliklerine sahip olacak. Pixel ve Pixel XL kullanıcıları ise Android 7.1 ile çok daha ayrıcalığa sahip olacak. Pixel ve Pixel XL kullanıcıları Night Light ve Daydream VR ile birlikte Google Assistant Pixel Camera, Smart Storage ve Pixel Launcher gibi müthiş özelliklere de sahip olacak. Bakalım Andorid Nougat 7.1 ile Andorid işletim sistemine sahip cihazlar kullanıcılar tarafından çok beğenilecek mi ?

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER