Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Uludağ Yılbaşında Sizi Bekliyor

Bursa ilimizin güzide bölgesi Uludağ, yılbaşı döneminde en çok rezervasyon yapılan bölgelerden biri olarak görülmektedir. Uludağ otelleri, kış sezonu ile birlikte hazırlıklarına başlıyor ve kaliteli bir kış ve kayak tatili yapmak isteyen konuklarını bekliyor. Ülkemizin en önemli kayak merkezlerinin başında gelen Uludağ, yılbaşı otelleri ile eğlencenin tadına varmak isteyen ziyaretçileri de bekliyor. Bölgenin inanılmaz güzellikte […]

23 Ekim 2017 - 21:53 'de eklendi ve 2061 kez görüntülendi.
Uludağ Yılbaşında Sizi Bekliyor

Bursa ilimizin güzide bölgesi Uludağ, yılbaşı döneminde en çok rezervasyon yapılan bölgelerden biri olarak görülmektedir. Uludağ otelleri, kış sezonu ile birlikte hazırlıklarına başlıyor ve kaliteli bir kış ve kayak tatili yapmak isteyen konuklarını bekliyor. Ülkemizin en önemli kayak merkezlerinin başında gelen Uludağ, yılbaşı otelleri ile eğlencenin tadına varmak isteyen ziyaretçileri de bekliyor. Bölgenin inanılmaz güzellikte ki doğası, tertemiz havası ve kaliteli kayak merkezleri de ilginin yüksek olmasını sağlıyor. Bölgede kış otelleri, kış sezonu boyunca açık durumda bulunmakla birlikte, yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini görmektedir. İlk defa Uludağ’a ulaşacak ziyaretçilerin kayak turizmiyle tanışmaları ve bölgeyi keşfetmeleri de konusunda da oteller ilgili hizmetleri sağlamaktadırlar. Ayrıca Uludağ, çoğunlukla şehrin kalabalığından kaçmak isteyen ya da eşi ve sevdikleriyle kısa bir kaçamak yapmak isteyenler için de oldukça popüler bölgelerden. Uludağ’ın kayak otellerinden birine yerleşmeden önce dilerseniz Bursa’da kısa bir tura çıkabilir, bölgenin mükemmel tarihini de bu yolla keşfedebilirsiniz. Bursa bölgesinde bulunan, Ulu Camii, Yeşil Türbe ve Bursa kent müzesi görülmesi gereken yerlerden sadece bazıları.

Kış Sezonunun Gözdesi Uludağ

Uludağ, kış sezonu boyunca kalabalık bir ziyaretçi kitlesine ev sahipliği yapmaktadır. Özelikle yılbaşı dönemlerinde bu sayı iki hatta üç katına kadar çıkıyor. Yılbaşı otelleri, bu kapsamda ziyaretçilerine sınırsız eğlence ve kış sporu aktivitelerini sunuyor. Ayrıca kış otelleri kapsamında yapacağınız rezervasyon ile yılbaşı kutlamaları dışında, meşhur teleferik gezilerine çıkabilir ve Uludağ’ın kartpostal güzelliğinde olan doğasının fotoğraflarını da çekme keyfini yaşayabilirsiniz. Kayak otelleri, kayak yapmanız konusunda her türlü desteği de ziyaretçilerine sağlamaktadır.

Termal Güzellik

Bölgede bulunan termal otellerde konukların en çok ilgisini çeken seçeneklerin başında geliyor. Termal oteller, birçok hastalığa iyi gelen termal sularla ve spa merkezleriyle bu alanda kaliteli bir hizmet anlayışı sunuyor. Bölgede bulunan Kükürtlü kaplıcası Uludağ Üniversitesi kapsamında hizmet veriyor. 82 derece olan sıcaklığıyla özellikle karaciğer ve romatizma rahatsızlığı olan kişiler için ideal kaplıcalardan birisi olarak kabul ediliyor. Karamustafa Ilıcası, Kaynarca Hamamı ve Gemlik Kaplıcaları da tercih edilebilecek diğer tesislerden bazıları olarak görülüyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER