Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

En Popüler Lancome Serileri ile Tanışın!

Cildinizi yeni baştan yaratmanızı sağlayan Lancome ürünleri ile özgün sorunlarınıza özgün cevaplar bulabilirsiniz. Her biri son teknoloji ürünü formüller ile yaratılan ürünler 80 yıllık tecrübe ile karşınızda. Armand Petitjean tarafından 1935 yılında kurulan Lacome, en son teknoloji ve derinlemesine araştırmayı zarafet ve güzellik ile birleştiriyor. Bugün, tek bir gül ile temsil edilen Fransız markası, lüks […]

28 Mart 2017 - 16:06 'de eklendi ve 2194 kez görüntülendi.
En Popüler Lancome Serileri ile Tanışın!

Cildinizi yeni baştan yaratmanızı sağlayan Lancome ürünleri ile özgün sorunlarınıza özgün cevaplar bulabilirsiniz. Her biri son teknoloji ürünü formüller ile yaratılan ürünler 80 yıllık tecrübe ile karşınızda.

Armand Petitjean tarafından 1935 yılında kurulan Lacome, en son teknoloji ve derinlemesine araştırmayı zarafet ve güzellik ile birleştiriyor. Bugün, tek bir gül ile temsil edilen Fransız markası, lüks ürünleri ile biliniyor.

Lancome, aslen bir koku markası olarak kurulduğunda piyasaya sürülen ilk ürünleri; Tendre Nuit, Bocages, Conquete, Kypre and Tropiques isimleri verilen parfümler oluyor. Markanın ilk cilt bakım ürünü ise 1936 yılında piyasaya sürülüyor. Nutrix ismi verilen bu ürün, her amaca uygun cilt kremi olarak tanıtılıyor. Üstelik bugün halen Lancome ürünleri arasında bulunabiliyor. Günümüzde makyaj, parfüm ve cilt bakımı alanlarında ürünleri bulunan marka, kadınlar tarafından özellikle özgün cilt serileri sebebi ile tercih ediliyor. Çünkü bu serilerin her biri, cilt problemlerine çözüm sağlamak üzere formüle ediliyor.

Lancome Visionnaire ile Yenileyin

Lancome Visionnaire ürün ailesi içinde gençleştirme ve parlaklık veren ürünleri ön plana çıkıyor. Birçok farklı amacı bir araya getiren seride, patenti Lancome tarafından alınmış özel bir bileşen olan LR 2412 içeren Lancome Visionnaire Range bulunuyor. Ürün; cilt rengini düzenlemek, cilt dokusunu pürüzsüzleştirmek ve gözenekleri küçültmek için kullanılıyor. Seri özellikle uykusuzluk, uzun süreler güneşe maruz kalma, stresli iş yaşamı gibi ciltte olumsuz etkiler gösteren bir yaşam stili benimsemiş kadınlar için öneriliyor.

Lancome Absolue ile Yapılandırın

Lancome Absolue serisi cildinizi yenilemeye yardımcı oluyor. Kendine ait bir cilt bakım ritüeli oluşturmak isteyenler için denenmesi gereken bir seri olmakla birlikte, ürünler cilt bakımına yeni bir standart getiriyor. Özel formülleri bilimi ve doğayı bir araya getiriyor. Teknolojik yöntemler ve yeni bileşenler mükemmellik düzeyinde bir araya getirilerek serinin formüllerini oluşturuyor. Seri kullanıldığında cildi nemlendirip, ışıltı kazandırdığı gibi kusurların giderilmesinde de etkili oluyor. Tüm cilt tipleri için tercih edilebilen Lancome Absolue serisi ürünleri krem, serum ve losyon formları bulunmaktadır.

Lancome Genifique ile Gençleşin

Besleyici gündüz kremi, göz çevresi aydınlatıcı konsantre, göz çevresi kremi gibi ürünler tek tek bulunabilse de Lancome Genifique sunduğu benzersiz gençleşme kürü ile biliniyor. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltan serinin ürünleri krem ve serum formlarında bulunuyor. Genifique serum cilt bakım seti daha aydınlık, daha sıkı ve daha ışıltılı bir görünüm sağlamakta. Sabah akşam cilt temizlendikten sonra kullanılan Lancome Genifique ürünleri genç görünen bir cilt için gerekli olan ritüel gibi görünüyor.

Kozmela.com adresinde satışa sunulan Lancome ürünlerinlerine göz atabilir, aradığınız ürünü bulabilirsiniz.

Kaynak: http://www.kozmela.com/lancome

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER