Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Balkon Keyfinizin Hiç Bitmemesi İçin Cam Balkon

Balkon keyfi yapmayı seven ve bunun hiç bitmemesini isteyenlerin ilk tercihi cam balkon sistemleridir. Cam balkon balkonunuzun tamamen kapanmasını sağlamanın yanında sanki açıkmış gibi dışarıyı görmenizi sağlamaktadır. Cam balkon cam panellerden yapılmakta ve istediğiniz takdirde bu cam panelleri bir ya da iki yöne doğru açabilir ve güzel havalarda açık balkon keyfine devam edebilirsiniz. Tamamen cam […]

21 Aralık 2016 - 15:00 'de eklendi ve 423 kez görüntülendi.
Balkon Keyfinizin Hiç Bitmemesi İçin Cam Balkon

Balkon keyfi yapmayı seven ve bunun hiç bitmemesini isteyenlerin ilk tercihi cam balkon sistemleridir. Cam balkon balkonunuzun tamamen kapanmasını sağlamanın yanında sanki açıkmış gibi dışarıyı görmenizi sağlamaktadır. Cam balkon cam panellerden yapılmakta ve istediğiniz takdirde bu cam panelleri bir ya da iki yöne doğru açabilir ve güzel havalarda açık balkon keyfine devam edebilirsiniz. Tamamen cam panellerle kaplanan balkonunuz dış şartlardan etkilenmeyeceği için soğuk havadan, rüzgâr, yağmur gibi doğa olaylarından etkilenmeden balkonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. Fonksiyonel olan cam balkon evinizin değerine değer katmaktadır. Ankara cam balkon binanızın dış görünümünü bozmadığı gibi son derece şık ve modern bir görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır.

Temperli 8mm ya da gerektiğinde 10mm camdan yapılan cam balkon ısı ve ses yalıtım sağlamaktadır. Bu şekilde balkonunuzu kapattırdığınızda ısıtmak için çok fazla enerji harcamak zorunda kalmayacağınız gibi dışarının sesinden etkilenmeden balkonunuzda vakit geçirebilirsiniz. Değişik renk seçenekleri ile sizlerin binanıza uygun bir cam balkona sahip olmanızı sağlayan bu sistem ülkemizde ilk defa cam balkon Ankaraşehrinde uygulanmaya başlanmıştır. Cam balkon montajında kullanılan malzeme paslanmaz olmalı bu şekilde cam balkonunuzu uzun yıllar boyunca kullanabilmelisiniz. Cam balkon sistemleri fiyatları pahalı olmamasının yanında sağladığı konfor ve kullanım avantajları ile diğer sistemlerden daha avantajlı olmaktadır.

Cam balkon yaptırmak için herhangi bir yerden izin almanız gerekmez çünkü binanızın mimari görüntüsü değişmemektedir. Cam balkon sistemlerini sadece ev sahipleri yaptırmamaktadır. Kafe, retaurant, otel gibi mekânlarda da cam balkon sistemleri kullanılarak açık alanların kapatılması sağlanmakta ve bu alanların her mevsim kullanılması sağlanmaktadır. Kapalı mekânlarda da cam balkon sistemi ile bölümlere ayırma yapılabilmekte böylece istenildiğinde bölümlere ayrılmakta istenildiğinde ise açılarak kullanılmaktadır. Cam balkon yuvarlak ya da oval teras, veranda bütün alanlara uygulanabilmekte ve sizlere evinizde yeni yaşam alanları yaratmaktadır. Hırsızlara karşı bir önlem olarak cam balkon iyi bir tercih olmaktadır. Cam balkon sistemleri saatte 150km hızla esen rüzgâra karşı dayanıklı bir sistem olmaktadır.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER