Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Ünlü isimlerden yürek burkan paylaşım

Oyuncu Pelin Akil Altan ile şarkıcı Alişan, sosyal medya üzerinden İstanbul Beşiktaş’taki hain saldırı ile ilgili yürek burkan bir paylaşım yaptı. Oyuncu Pelin Akil Altan ve şarkıcı Alişan, hain bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Mustafa Kemal Devrilmez ile Beşiktaş çalışanı Tunç Uncu ile birlikte ektirdikleri fotoğrafları yayınlayarak duygusal mesajları paylaştı. Pelin Akil Altan İstanbul’daki […]

12 Aralık 2016 - 14:17 'de eklendi ve 2536 kez görüntülendi.
Ünlü isimlerden yürek burkan paylaşım

Oyuncu Pelin Akil Altan ile şarkıcı Alişan, sosyal medya üzerinden İstanbul Beşiktaş’taki hain saldırı ile ilgili yürek burkan bir paylaşım yaptı.

Oyuncu Pelin Akil Altan ve şarkıcı Alişan, hain bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Mustafa Kemal Devrilmez ile Beşiktaş çalışanı Tunç Uncu ile birlikte ektirdikleri fotoğrafları yayınlayarak duygusal mesajları paylaştı.

Pelin Akil Altan İstanbul’daki hainlerin düzenlediği bombalı saldırıda şehit düşen polis memuru Mustafa Kemal Devrilmez ile ilgili bir anısını paylaştı.

unlu-isimden-yurek-burkan-paylasim1

Akil’in Instagram hesabından paylaştığı yazı şöyle:

”Ocak ayında Sultan Ahmet’teki patlamadan sonraki günlerde bindiğim feribotta benden şüphelenip çantamı göstermemi istemişlerdi. Ben nasıl bir şüphe teşkil ettim neden beni aradınız diye merak edip sorduğumda fotoğrafta gördüğünüz soldaki özel Tim Polis kardeşim ‘saçlarınızdan’ demişti. Anlamamıştım. Gür saçların arasına bile bombayı saklayabileceklerini söylemişti. Sonradan beni tanıyıp bir de fotoğraf çekilmek istemişlerdi. Önce arandığım için bir kötü hissetmiştim ama gurur duydum ve düşündüm ki hepimizin pamuk ipliğinde tesadüf yaşadığımız şu hayatta onlar ne kadar zor bir iş yapıyorlardı sürekli tehlike altındalardı. Helal olsun dedim. Ve biraz önce bu fotoğraf geldi hem de ne acı haberle. soldaki bereli polis arkadaşım dünkü patlamada hayatını kaybetmiş. Zaten dünden beri içim acıyor bu fotoğrafı görünce ve ona bu kadar yakın olmuşken o şimdi hayatta değil içim parçalandı. Bu patlamalarda yakınımız iyi mi diyip onlara ulaştığımızda içimizin rahatlamasından dolayı kendimi çok kötü hissediyorum. Allah’ım sen bu olaylara sebep olan azcıcık bile sebebi olan herkesi bildiğin gibi yap. Bu soldaki bereli arkadaşım şimdi yok. Allah ona ve dünkü patlamada vefat eden herkesin ailesine sevdiklerine sabır versin. Mekanları cennet olsun. Çok üzgünüm gerçekten çok. #mustafakemaldevrilmez.”

unlu-isimden-yurek-burkan-paylasim2

Şarkıcı Alişan da hain saldırıda şehit olan Beşiktaş çalışanı Tunç Uncu ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Alişan, Instagram hesabında da şu ifadeleri kullandı:

“Yıllar önce fotoğraf çekmişiz dün geceki hain saldırıda Kartal Yuvası’nda çalışan rahmetli Tunç’la :(( Mekanın cennet olsun kardeşim. Seni ve 38 kişiyi katleden o şerefsizlere yardım eden onlara bunu yaptıran kimlerse, dilerim ki Allah onların da belasını versin…”

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER