Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Tatlı Mutlaka Tadın Filmtadim.com

Filmin Adresi Filmtadim.Com Sinemaseverler bir film sitesinde tüm film kategorilerini görmek isterler. Çünkü her sinemasever her zaman aynı türden filmleri izlemek istemezler. O anki duruma göre komedi filmi izlenirken bir başka zaman macera ya da gerilim filmleri aranabilir. Bu nedenle bir film internet sitesinde tüm film kategorilerini içeren bir düzen olmalıdır. Bu amaçla hizmet eden […]

25 Kasım 2016 - 1:07 'de eklendi ve 1191 kez görüntülendi.
Tatlı Mutlaka Tadın Filmtadim.com

Filmin Adresi Filmtadim.Com
Sinemaseverler bir film sitesinde tüm film kategorilerini görmek isterler. Çünkü her sinemasever her zaman aynı türden filmleri izlemek istemezler. O anki duruma göre komedi filmi izlenirken bir başka zaman macera ya da gerilim filmleri aranabilir. Bu nedenle bir film internet sitesinde tüm film kategorilerini içeren bir düzen olmalıdır. Bu amaçla hizmet eden filmtadim.com internet sitesi de tüm film kategorilerini içererek film severlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.
Film Kategorileri ve Imdb Puanları
Filmtadim.com internet sitesinde tüm film kategorileri ayrı ayrı listelenmektedir. Sinemaseverler hangi kategoriye ait film izlemek isterlerse o kategorinin üzerine tıklayarak tüm filmleri listeleyebilmektedirler. İzlemek istedikleri ya da ilgilerini çeken filmlerin imdb puanlarına bakarak tüm izleyiciler tarafından izlenen ve en yüksek puan alan filmlere ilgi duymaktadırlar. İmdb puanları filmler hakkında sinemaseverlere az da olsa bilgi vermektedir. Bu sayede sinemaseverler imdb puanlarının yüksek oldukları filmlerin içeriklerini de merak etmektedirler. Konusunu ve oynayan oyuncuları takip edebilmek için filmin künyesini okumak için filmin üzerine bir kes tıklayarak filmin konusu ve oyuncuları aynı zamanda yönetmeni hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar.

Türkçe Dublaj ve Alt Yazı Seçenekleri Nasıl Tespit Edilir?
Sinemaseverler internet tarayıcılarına film izle yazdıklarında filmtadim.com adresine giriş yaparak film kategorilerinde bulunan filmleri inceleyebilmektedirler. Bu filmler ile ilgili en önemli özellikte filmlerin dublaj seçenekleridir. Filmlerin üzerine imleç getirildiğinde filmlerin Türkçe dublaj mı yoksa alt yazılı mı olduğuna dair bilgi verilmektedir. Sinemaseverler tercihlerine göre Türkçe dublaj ya da alt yazı seçeneklerinden birini seçerek film izlemenin keyfini yaşamaktadırlar.
Film Dışında Belgesel ve Dizi Keyfi de Filmtadim.com’da
Filmtadim.com adlı film sitesinde birbirinden kaliteli filmlerin dışında belgeseller ve dizilere de yer verilmektedir. Belgeseller ve dizilerde kategorilere ayrılarak izleyicinin hizmetine sunulmaktadır. Belgeseller ve diziler içinde filmlerde olduğu gibi konu bölümü, oyuncular ve yönetmen bilgilerine yer verilmektedir. Birden fazla sezona ait dizilerin tüm sezonları bir bütün içerisinde kategori alanında bulunarak sinemaseverlerin tüm sezonları kolayca bulmaları sağlanır.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER