reklam

Künye

 

Dizihaer.tv

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Yıldız Medya Reklamcılık Bilişim ve İnternet Hizmetleri
adına

Sedat YILDIZ
sedat@yildizmedya.com.tr

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Toprak YILMAZ
Mail: toprak@sakaryamanset.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Yağmur YILMAZ
Mail: yagmur@sakaryamanset.com

Mali Müşavir / financial advisor
Kahraman YILMAZ
Mail: kahraman@sakaryamanset.com

Editörler / Editors
Elif YILDIZ – elif@sakaryamanset.com
Esengül YILMAZ – esengul@sakaryamanset.com
Ahmet ÖZEN – ahmet@sakaryamanset.com
Alper KESKİN – alper@sakaryamanset.com

Gece Vardiyası Editörleri – Night Shift Editors
Veysel ÖZDEMİR – veysel@sakaryamanset.com

Hukuk Danışmanı
Jurisconsult Av. Makbule ÇİLİNGİR

Telif Sorumlusu
Melike DOĞAN (telif@sakaryamanset.com)

Reklam Sorumlusu
Orhan GÖZCÜ (reklam@sakaryamanset.com)

Yer Sağlayıcı / Location Provider
Netinternet Bilgisayar Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti.
Pamukkale Üniversitesi Teknokent D Blok Bodrum Kat Kınıklı / Denizli
TEL: +90 850 885 0 885
www.netinternet.com.tr

Adres ve İletişim Bilgileri / Contact – Adress
Kuzeykent Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 22EA (Toplu İş Merkezi G Blok) Merkez / KASTAMONU
TEL: 0366 215 00 21
FAX: 
0366 215 00 21
GSM: 0542 458 28 34

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sakaryamanset.com sitesi harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy
© Copyright 2015 Sakaryamanset.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Sakaryamanset.com’a aittir. Sakaryamanset.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Sakaryamanset.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak link (bağlantı) belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sakaryamanset.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Share