Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Otomobilde yıl sonu indirimlerinde son günler

Otomobil firmaları, otomobil ve hafif ticari araç pazarındaki paylarını artırıp, 2016 satış hedeflerini tutturmaya çalışıyor. Bu nedenle gündeme getirdiği kampanyalar, yılın tamamlanmasına sayılı günler kala daha da hızlandı. Bazı yerli ve yabancı firmalar, aralık ayı ortalarında kampanya kapsamındaki seçenek ve avantajlı ödeme alternatifleri ile ek indirimler yaptı, ayrıca sıfır faizli kredilerin vadesini de 30 aya […]

21 Aralık 2016 - 21:17 'de eklendi ve 373 kez görüntülendi.
Otomobilde yıl sonu indirimlerinde son günler

Otomobil firmaları, otomobil ve hafif ticari araç pazarındaki paylarını artırıp, 2016 satış hedeflerini tutturmaya çalışıyor. Bu nedenle gündeme getirdiği kampanyalar, yılın tamamlanmasına sayılı günler kala daha da hızlandı.

Bazı yerli ve yabancı firmalar, aralık ayı ortalarında kampanya kapsamındaki seçenek ve avantajlı ödeme alternatifleri ile ek indirimler yaptı, ayrıca sıfır faizli kredilerin vadesini de 30 aya kadar çekti. Bazı firmalar da yarıya “ÖTV ve kur farkı bizden” diyerek dahil oldu.

Avantajlı ve alternatif ödeme seçenekli 2016’nın son kampanyalarında, “11 bin 400 liraya varan indirim”, “Düz vites fiyatına otomatik vites”, “4 bin liraya varan takas indirimi”, “30 aya varan sıfır faiz”, “6 ay taksit erteleme”, “4 yıla uzayan vade”, “Yüzde 5’e varan indirim”, “ÖTV ve kur farkının karşılanması” ile “sabit kur^” gibi fırsatlar sunuluyor.

Kampanya düzenleyen markalar arasında yer alan Citroen, aralık kampanyasında 11 bin 450 liraya varan indirim yapıyor.

Kampanya kapsamında, binek modelleri C1, C4 Cactus, C4, C4 Picasso, yeni C4 Picasso, Grand C4 Picasso, Yeni Grand C4 Picasso’da 30 bin liraya 20 ay sıfır faiz avantajı sunan Citroen, C4 Cactus modelinde de sıfır faiz kredi kampanyasından yararlanmak istemeyenlere özel anahtar teslimde 3 bin liraya varan indirim fırsatı sunuyor.

Dacia, aralık ayında binek otomobillerinde “ÖTV Farkı Yok” kampanyası yapıyor.

Fiat’ta 10 bin 700 liraya varan indirim ve ÖTV avantajı yer alırken, Ford, ÖTV avantajlı peşin ödeme seçeneği sunuyor. Peugeot ise 30 aya varan “sıfır faiz” ya da ÖTV avantajı seçeneklerine yer veriyor. Renault “tüm binek modellerde kur ve ÖTV farkı”nı karşılarken, Toyota, Corolla dizelde ÖTV ve kur farkı”nı ödüyor. Volkswagen’de ise “sabit kur” ve yüzde 5’e varan indirim dikkat çekiyor.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER