Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Sosyal Sorumluluk Projelerimizle Gelecek Nesillere Borcumuzu Ödüyoruz

Miller Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mert Mildon, 50. Yılına girmek üzere olan Miller Holding’in, büyük önem verdiği sosyal sorumluluk projeleri sayesinde gelecek nesillere olan borçlarını ödediklerini belirtti. Sosyal sorumluluk projeleri ile Miller Holding’in  kuşaklar arasında bir bağ kurmayı hedeflediğini belirten Mert Mildon, “Mesela 23 Nisan kutlamalarını çocuklarımızla beraber gerçekleştiriyoruz. Geleceğimizin en önemli değeri olan çocuklarımızın bayramlarını coşku içinde kutlamayı bir Miller […]

22 Aralık 2016 - 17:35 'de eklendi ve 2762 kez görüntülendi.
Sosyal Sorumluluk Projelerimizle Gelecek Nesillere Borcumuzu Ödüyoruz

Miller Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mert Mildon, 50. Yılına girmek üzere olan Miller Holding’in, büyük önem verdiği sosyal sorumluluk projeleri sayesinde gelecek nesillere olan borçlarını ödediklerini belirtti.
Sosyal sorumluluk projeleri ile Miller Holding’in  kuşaklar arasında bir bağ kurmayı hedeflediğini belirten Mert Mildon, “Mesela 23 Nisan kutlamalarını çocuklarımızla beraber gerçekleştiriyoruz. Geleceğimizin en önemli değeri olan çocuklarımızın bayramlarını coşku içinde kutlamayı bir Miller Holding geleneği haline getirdik” şeklinde konuştu. Satranca da önem verdiklerini ifade eden Mert Mildon, “Hem Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası’nın ana sponsoruyuz hem de minikler için yapılan satranç şenliklerine de destek veriyoruz. Genç satranç sporcularının heyecanı biz de de heyecan yaratıyor” şeklinde konuştu.

SPORA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ
Sporun da sosyal sorumluluk projeleri arasında önemli bir yeri olduğunu söyleyen Mildon, “Bizim açımızdan bu etkinlikler sosyal sorumluluk projeleri olarak tanımlanmıyor, onlar da bizim ana faaliyetlerimizden biri. Atletizm Federasyonu’nun faaliyet programında bulunan küçükler ve yıldızlar kulüpler bölgesel kros ligi yarışlarına Miller Holding olarak destek veriyoruz” dedi.
sosyal-sorumluluk-projelerimizle-gelecek-nesillere-borcumuzu-oduyoruz2

Mert Mildon, “Çanakkale’de düzenlenen yelken yarışlarının sponsorunun da Miller Holding olduğunun altını çizdi. Yarışların Miller Holding’in kurucusu, babaları merhum Turhan Mildon adına düzenlendiğini ifade eden Mildon , “Miller Holding olarak Çanakkale’ de ilkleri gerçekleştirmekten onur duyuyoruz. Bu sosyal sorumluluk projeleri için de böyle. Yelken yarışları da bu kapsamda” dedi.
2014 yılından bu yana düzenlenen Turhan Mildon Su Sporları Turnuvası ile ilgili de bilgiler veren Mert Mildon “Bu turnuva sayesinde Çanakkale halkının özellikle gençlerin vizyonunu genişlemesi için çaba harcıyoruz, spora ve sporcuya verdiğimiz önemi gösteriyoruz. Hem Çanakkale’nin bilinirliğini sağlıyoruz, Sadece sosyal sorumluluk projelerinden biri değil, hayata dokunuyor” dedi. Mildon, geçen yıl gerçekleştirilen turnuvaya Türkiye’den 15 kulübün yanı sıra, Yunanistan’dan da bir kulübün katıldığını da sözlerine ekledi.

SANATA DA ÖNEM VERİYORUZ
Ekim ayında açtıkları Turhan Mildon Kültür Merkezi ‘yle de kültürel ve sanatsal faaliyetlere verdikleri önemi ortaya koyduklarını belirten Mert Mildon, “Kepez Belediyesinin tahsis ettiği alana, sanatsal ve kültürel faaliyetler konusundaki eksiği kapatacak bir merkez inşa ettik” dedi. Miller Holding’in bölgeye bir hediyesi olan kültür merkezinde bir müzikal faaliyetler için donanımlı bir alanın, resim atölyelerinin ve kütüphanenin yer aldığını belirten Mert Mildon, “Bu merkezle Çanakkale’ de sanata yeni bir boyut kazandırdık” dedi.

sosyal-sorumluluk-projelerimizle-gelecek-nesillere-borcumuzu-oduyoruz3ENERJİMİZİ EN ÜST SEVİYEDE TUTUYORUZ
Üstlendikleri sosyal sorumluluk projelerinin Çanakkale’ye değer sağladığını, hem de enerjilerini en üst seviyeye çıkardığını ifade eden Mert Mildon, “Biz hep öncü olmayı kendimize ilke edindik. Aslında kendi kendimizle yarışıyoruz. Hayatın her alanına yetişmeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. Mert Mildon, kurdukları Miller Spor Kulübü ile yeni nesil sporcuları yetiştirmeye de devam ettiklerini ve böylece bugün ile gelecek arasındaki bağları sıkılaştırmaya devam ettiklerini de sözlerine ekledi. Mert Mildon, “Çünkü Miller Holding olmak bunu gerektirir. Miller Holding olarak gururla sosyal sorumluluk projelerimizi taşıyoruz” dedi.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER