Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Nişanlısıyla kardeş olduğu ortaya çıktı!

Sosyal haber sitesi Reddit’te paylaşılan bir yazı okuyan herkesi şoka uğrattı. Genç bir kadın, evlenmek üzere olduğu nişanlısı ile kardeş çıktıklarını itiraf etti. Yazının sahibi “Dün nişanlımla akraba olduğumuzu öğrendim. O gerçeği bir yıldır biliyormuş” diye başlık attığı haberinde yaşadıklarını ayrıntısı ile anlattı. İkisinin de sosyalleşmek konusunda sorun yaşadıklarını, ikisinin de utangaç olduklarını söyleyen genç […]

17 Aralık 2016 - 18:49 'de eklendi ve 519 kez görüntülendi.
Nişanlısıyla kardeş olduğu ortaya çıktı!

Sosyal haber sitesi Reddit’te paylaşılan bir yazı okuyan herkesi şoka uğrattı. Genç bir kadın, evlenmek üzere olduğu nişanlısı ile kardeş çıktıklarını itiraf etti.

Yazının sahibi “Dün nişanlımla akraba olduğumuzu öğrendim. O gerçeği bir yıldır biliyormuş” diye başlık attığı haberinde yaşadıklarını ayrıntısı ile anlattı.

İkisinin de sosyalleşmek konusunda sorun yaşadıklarını, ikisinin de utangaç olduklarını söyleyen genç kadın, nişanlısının kendi için ikinci ciddi ilişkisi olduğunu belitti.

Bir yıllık flört döneminden sonra nişanlandıklarını, bir ay önce de birlikte yaşamaya başladıklarını ifade eden genç kadın, 6 hafta sonra da düğün yapacaklarını bildirdi.

Neredeyse kusursuz bir ilişki yaşadıklarını, nişanlısının ruh eşi olduğunu söyleyen genç kadın haberinde “O olmadan ne yapardım bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

Kendisini annesinin büyüttüğünü ve babasının ortada olmadığını, iyi bir aile ortamında büyümediğini bildiren genç kadın, nişanlısının ailesinin kendi ailesinin tam tersi olduğunu, annesiyle babasının çok mutlu olduğunu kaydetti.

Müstakbel kayınvalidesinin, nişansının gerçek öz babasının başka birisi olduğundan söz ettiğini belirten genç kadın, öz babasının fotoğrafını gördüğünde bayılacak duruma geldiğini, çünkü fotoğraftaki kişinin kendi babası olduğunu yazdı.

Eve geldiğinde nişanlısı ile yüzleştiğini, çığlık çığlığa ağladığını belirten genç kadın nişanlısının kendisine bir yıldır tüm gerçekleri bildiğini ve kaybetmemek için söylemediğini itiraf ettiğini bildirdi.

İhanete uğradığını, tiksindiğini, çok utandığını ifade eden talihsiz kadın, ne yapacağını bilmediğini, bu durumu ailesine ve arkadaşlarına nasıl açıklayacağını bilmediğini, en kötüsü de onu sevdiğini yazdı.

Yazıyı okuyan Reddit kullanıcıları genç kadına destek mesajı yağdırdı.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER