Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Yüksek sosyete dizisi fragman oyuncuları konusu

Yaz aylarında star tv ekranlarında yeni bir dizi yayınlanacak. Adının Yüksek Sosyete olarak açıklandığı dizinin senaryosunu Yazı Odası ekibi üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu oturuyor. Aşk Laftan Anlamaz dizisinden sonra bu yaz 2. dizisi olan Yüksek Sosyete‘yi de duyuran Bi Yapım yaz sezonuna fırtına gibi bir giriş yapacak. Yüksek sosyete dizisinin konusu Dizide farklı dünyalara ait olan biri zengin diğeri […]

18 Aralık 2016 - 12:58 'de eklendi ve 8122 kez görüntülendi.
Yüksek sosyete dizisi fragman oyuncuları konusu

Yaz aylarında star tv ekranlarında yeni bir dizi yayınlanacak. Adının Yüksek Sosyete olarak açıklandığı dizinin senaryosunu Yazı Odası ekibi üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu oturuyor. Aşk Laftan Anlamaz dizisinden sonra bu yaz 2. dizisi olan Yüksek Sosyete‘yi de duyuran Bi Yapım yaz sezonuna fırtına gibi bir giriş yapacak.

Yüksek sosyete dizisinin konusu

Dizide farklı dünyalara ait olan biri zengin diğeri fakir olan iki gencin hayatı anlatılmaktadır. Engin Öztürk’ün canlandırdığı Kerem karakteri ekonomik olarak durumu iyi olmayan bir ailenin zorluklar içinde büyüttüğü tek erkek çocuğudur. Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Cansu karakteri ise Kerem’in aksine zengin ve şatafatlı bir hayat süren bir ailenin kızıdır. Cansu lükjs bir hayat sürmesine rağmen içinde bulunduğu durumdan memnun olmayan mutsuz bir kızdır.

Yüksek Sosyete yeni bölüm fragmanı

Yüksek sosyete dizisi oyuncuları

yuksek-sosyete-oyunculari

Hazar Ergüçlü (Cansu), Engin Öztürk (Kerem), Meriç Aral (Ece), Ozan Dolunay (Mert), Zuhal Olcay (Süreyya Korhan), Nihat Altınkaya (Levent), Hakkı Ergök(Metin Korhan), Aliye Uzunatağan (Bedia), Özgün Çoban (Can Korhan), Ceyda Tepeliler (Işıl), Aybike Turan (Şirin), Taner Barlas (Yılmaz), Hülya Gülşen Irmak (Ayşen),

Yüksek Sosyete dizisi nerede çekiliyor: Dizinin ilk bölümü İzmir’in bilindik yerlerinde çekildi. Sonraki bölümlerin çekimleri ise İstanbul’da devam ediyor.

Yüksek Sosyete ne zaman hangi kanalda: Yüksek Sosyete dizisi hafta içi her perşembe akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanmaktadır.

Yüksek Sosyete Son Bölümünde Neler Yaşandı: Göl kenarındaki evde mahsur kalan Cansu ile Kerem birbirlerine iyice yakınlaşmışlardı. Bu olayı fırsat bilen Ece ile Mert’te baş başa kalmış ve Mert kendine bile itiraf edememiş olduğu duygularına yenik düşmüştür. Yine her zaman ki Metin, Süreyya’ya ihanet etmiştir.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER