Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Yıldızlar Şahidim 4. Bölüm Final Fragmanı | 19 Şubat Pazar

Star Tv’de yayın hayatına başlayan yeni dizi Yıldızlar Şahidim’in final fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Yıldızlar Şahidim 4. Bölüm Final Fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Aras ile hayalleri arasında kalan Haziran’ın bir tercih de bulunması gerekirken, Aras’ın ise Haziran’dan vazgeçmek gibi bir niyeti bulunmaz. İkili gizliden gizliye aşk yaşamak […]

10 Şubat 2017 - 13:52 'de eklendi ve 762 kez görüntülendi.
Yıldızlar Şahidim 4. Bölüm Final Fragmanı | 19 Şubat Pazar

Star Tv’de yayın hayatına başlayan yeni dizi Yıldızlar Şahidim’in final fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Yıldızlar Şahidim 4. Bölüm Final Fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Aras ile hayalleri arasında kalan Haziran’ın bir tercih de bulunması gerekirken, Aras’ın ise Haziran’dan vazgeçmek gibi bir niyeti bulunmaz. İkili gizliden gizliye aşk yaşamak zorundadır. Gülçin, Zeyno’nun geri dönüşüyle çileden çıkarken, ikili arasında büyük bir hesaplaşma söz konusudur. Fikret’le Zeyno’nun buluştuğu yemekte zaman zaman kavgalar yaşansa da sona doğru yakınlaşmalar başlar.

Üstüne üstelik ummadık bir misafir krize yol açar. Diğer yandan Yavuz’dan Zeyno’yu kıskanan Fikret, her şeyi açıklamak için kendini Haziran’ın yanında bulur. Yeni dizi Yıldızlar Şahidim final bölümüyle 19 Ocak 2017 Pazar akşamı Star Tv’de.

Yıldızlar Şahidim 4. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER