Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Yıldızlar Şahidim 2. Bölüm Fragmanı 3 Ocak 2017

Star Tv’de yayın hayatına başlayan yeni dizi Yıldızlar Şahidim’in yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici ilk bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Yıldızlar Şahidim 2. Bölüm Fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Eskilerin şarkıcısı Zeyno, Haziran‘dan bir star yaratmak için harekete geçer. Zeyno, aslında sektörün Kral’ı olan Fikret’in karşısına yeni bir rakip çıkarma peşindedir. […]

27 Ocak 2017 - 18:18 'de eklendi ve 689 kez görüntülendi.
Yıldızlar Şahidim 2. Bölüm Fragmanı 3 Ocak 2017

Star Tv’de yayın hayatına başlayan yeni dizi Yıldızlar Şahidim’in yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici ilk bölümün hemen ardından izleyiciye sunuldu. Yıldızlar Şahidim 2. Bölüm Fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Eskilerin şarkıcısı Zeyno, Haziran‘dan bir star yaratmak için harekete geçer. Zeyno, aslında sektörün Kral’ı olan Fikret’in karşısına yeni bir rakip çıkarma peşindedir. Ayrıca oğlu Aras’ın yeniden sevgisini kazanmak için çaba gösterecektir.

Zeyno ve Fikret eskiden gelen ölümsüz aşkın hesaplaşmasını sürdürürken, diğer yandan Haziran ve Aras ise düşman birliklerine karşı büyüleyici bir aşka yelken açar. Her ne kadar yan yana gelmeleri zor görünse de birbirine tutkulu olan ikili asa vazgeçmeyecektir. Yeni dizi Yıldızlar Şahidim 2. bölümüyle 3 Ocak 2017 Cuma akşamı saat 20:00’dan itibaren Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

 

Yıldızlar Şahidim 2. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER