Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Yeter 40. Bölüm Fragmanı 22 Aralık 2016 Hemen İzle

Büyüleyici hikayesiyle tüm Türkiye’nin beğenisi toplayan Yeter dizisinin yeni bölüm tanıtımı çıktı. Nefes kesen Yeter 40. bölüm fragmanı izleyicinin ilgisine sunuldu. Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredin. İyi seyirler. Yekta, Miray‘ı cezalandırdıktan sonra hayatından çıkarır. Ailenin annesiz de olabileceğini ispatlamak ister. Ama düzen bir kere bozulmuştur. İlk başta bu düzeni sağlama alması gerekir. Bu esnada okuldan gelen telefon Yekta adına […]

15 Aralık 2016 - 17:58 'de eklendi ve 785 kez görüntülendi.
Yeter 40. Bölüm Fragmanı 22 Aralık 2016 Hemen İzle

Büyüleyici hikayesiyle tüm Türkiye’nin beğenisi toplayan Yeter dizisinin yeni bölüm tanıtımı çıktı. Nefes kesen Yeter 40. bölüm fragmanı izleyicinin ilgisine sunuldu. Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredin. İyi seyirler.

Yekta, Miray‘ı cezalandırdıktan sonra hayatından çıkarır. Ailenin annesiz de olabileceğini ispatlamak ister. Ama düzen bir kere bozulmuştur. İlk başta bu düzeni sağlama alması gerekir. Bu esnada okuldan gelen telefon Yekta adına utanç verir. Kaan’ın sınav sonuçları açıklanırken, hepsi zayıftır.

İkisini de disiplinli yetiştirme kararı alan Yekta‘nın çocuklarla arasında kazananın belli olacağı savaş düzeni başlar. Yekta’nın hapiste geçirdiği zamanın faturasını onu içeri sokanlar ödeyeceklerdir. İlk başta ise Atlas‘ın faturası kesilecektir. Yeter yeni bölümüyle 22 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Yeter 40. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER