Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Vatanım Sensin Cevdet Göreve Geri Dönecek mi? 17. Bölüm Fragmanı

Tüm Türkiye’nin ilgi gösterdiği Vatanım Sensin’in yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Yeni bölümü bu akşam yayınlanırken Vatanım Sensin 17. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici tanıtım fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Sürgün senelerine geri gitmek istemeyen Cevdet’in tutuklanmasıyla hayatı alt üst olur. Azize her ne kadar Cevdet’in durumuna üzülse de Tevfik’e vermiş olduğu sözünden geri dönmeyeceğini beyan […]

16 Şubat 2017 - 12:14 'de eklendi ve 510 kez görüntülendi.
Vatanım Sensin Cevdet Göreve Geri Dönecek mi? 17. Bölüm Fragmanı

Tüm Türkiye’nin ilgi gösterdiği Vatanım Sensin’in yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Yeni bölümü bu akşam yayınlanırken Vatanım Sensin 17. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici tanıtım fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Sürgün senelerine geri gitmek istemeyen Cevdet’in tutuklanmasıyla hayatı alt üst olur. Azize her ne kadar Cevdet’in durumuna üzülse de Tevfik’e vermiş olduğu sözünden geri dönmeyeceğini beyan eder. Cevdet’in tutuklanması Tevfik’in bayramıdır.

Tevfik son defa kan kardeşi olan Cevdet’i hücrede göreceğini zannederek canını yakmak ister. Cevdet bu esnada hücreden kaçmasının da çözüm yolu olmayacağını öğrenmiştir. Bir an önce görev yerine geri dönmek zorunda kalır. Ama bu durum da imkansızdır. Vatanım Sensin 23 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Vatanım Sensin 17. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER