Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Vatanım Sensin 16. Bölüm Fragmanı 16 Şubat Perşembe

Tüm Türkiye’nin ilgi gösterdiği Vatanım Sensin’in yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Yeni bölümü bu akşam yayınlanırken Vatanım Sensin 16. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici tanıtım fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Cevdet, Mustafa Kemal’in emriyle harekete geçerken, bundan sonra Yunan Ordusuna olduğu gibi Eşref Paşa’ya da oynamak zorunda kalır. Artık üstündeki vazife daha çok çetin hale gelmiştir. […]

09 Şubat 2017 - 16:13 'de eklendi ve 594 kez görüntülendi.
Vatanım Sensin 16. Bölüm Fragmanı 16 Şubat Perşembe

Tüm Türkiye’nin ilgi gösterdiği Vatanım Sensin’in yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Yeni bölümü bu akşam yayınlanırken Vatanım Sensin 16. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici tanıtım fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Cevdet, Mustafa Kemal’in emriyle harekete geçerken, bundan sonra Yunan Ordusuna olduğu gibi Eşref Paşa’ya da oynamak zorunda kalır. Artık üstündeki vazife daha çok çetin hale gelmiştir. Diğer yandan Cevdet’in Azize’yi boşayacak olması Azize’nin yeni kararlar almasına neden olur.

Vasili ise Türk evlerinin boşaltılıp başka yere sürgün edilmesini ister. Bunların arasında Cevdet’in ailesi de vardır tabi ki. Ancak Cevdet ailesini kollamak adına yaptığı planı Azize’nin ummadık kararıyla herkesi şaşkına çevirir. Vatanım Sensin 16 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Vatanım Sensin 16. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER