Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Vatanım Sensin 12. Bölüm Fragmanı izle | 19 Ocak 2017

Tüm Türkiye’nin ilgi gösterdiği Vatanım Sensin’in yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Yeni bölümü bu akşam yayınlanırken Vatanım Sensin 12. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici tanıtım fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. İdam cezasına çarptırılan Hilal’in bu durumdan kurtulması için Cevdet ve ailesi binbir türlü yola başvururken, Vatan Haini diye aranan Halide Edip bir nebze olsun Azize’ye umut […]

12 Ocak 2017 - 17:37 'de eklendi ve 794 kez görüntülendi.
Vatanım Sensin 12. Bölüm Fragmanı izle | 19 Ocak 2017

Tüm Türkiye’nin ilgi gösterdiği Vatanım Sensin’in yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Yeni bölümü bu akşam yayınlanırken Vatanım Sensin 12. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici tanıtım fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

İdam cezasına çarptırılan Hilal’in bu durumdan kurtulması için Cevdet ve ailesi binbir türlü yola başvururken, Vatan Haini diye aranan Halide Edip bir nebze olsun Azize’ye umut ışığı olur. Halide Edip’in öncülüğünde Hilal adına savaş verilir. Ancak vakit kısalırken karşılarına çıkan tüm engeller Cevdet ve Azize’nin isyan etmesine yol açar.

Diğer yandan silahlar ile planına hız kazandıran Tevfik, Cevdet’in kendisine yakınlaştığının ve Eftelya’yı kızdırdığının farkında bile değildir. Vatanım Sensin 19 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Vatanım Sensin 12. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER