Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Vatanım Sensin 11. Bölüm Fragmanı Hilal Öldü mü? Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu

Tüm Türkiye’nin ilgi gösterdiği Vatanım Sensin’in yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Yeni bölümü bu akşam yayınlanırken Vatanım Sensin 11. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici tanıtım fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Yunan Cephanesini patlatan kişi olarak suçlanan Hilal’in tutuklandığı haberi Cevdet ile Azize’yi derinden sarsar. Bu durum Eşref adına da sürpriz olur. Eşref, Cevdet‘in kurtulması için Mehmet’i ortaya […]

29 Aralık 2016 - 23:29 'de eklendi ve 869 kez görüntülendi.
Vatanım Sensin 11. Bölüm Fragmanı Hilal Öldü mü? Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu

Tüm Türkiye’nin ilgi gösterdiği Vatanım Sensin’in yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Yeni bölümü bu akşam yayınlanırken Vatanım Sensin 11. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici tanıtım fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Yunan Cephanesini patlatan kişi olarak suçlanan Hilal’in tutuklandığı haberi Cevdet ile Azize’yi derinden sarsar. Bu durum Eşref adına da sürpriz olur. Eşref, Cevdet‘in kurtulması için Mehmet’i ortaya atarak Hilal’in de sonunu hazırlamıştır.

Öte yandan Vasili, Hilal’in idam edilmesine karar kılar. Cevdet suçu kendi işleyip kızının cezasını çekecek olmasından dolayı kahrolur. Azize, Ölmez Hasan‘dan duyduklarıyla kafası karışırken Tevfik ise silahları pazarlayacağı kişi ile anlaşmaya varmak üzeredir. Vatanım Sensin 5 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Vatanım Sensin 11. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER