Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Vatanım Sensin 10. Bölüm Fragmanı HD izle | 29 Aralık 2016

Tüm Türkiye’nin ilgi gösterdiği Vatanım Sensin’in yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Yeni bölümü bu akşam yayınlanırken Vatanım Sensin 10. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen tanıtım fragmanını ilk olarak buradan izleyin. İyi seyirler. Yunan cephanesini patlatan Cevdet, büyük bir iş başarmış olsa bile Ölmez Hasan’ın Yunanlılar tarafından yakalanması durumu değiştirir. Leon’un Cevdet adına şüpheleri Vasili‘nin aklını kurcalamıştır. […]

22 Aralık 2016 - 17:35 'de eklendi ve 642 kez görüntülendi.
Vatanım Sensin 10. Bölüm Fragmanı HD izle | 29 Aralık 2016

Tüm Türkiye’nin ilgi gösterdiği Vatanım Sensin’in yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Yeni bölümü bu akşam yayınlanırken Vatanım Sensin 10. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen tanıtım fragmanını ilk olarak buradan izleyin. İyi seyirler.

Yunan cephanesini patlatan Cevdet, büyük bir iş başarmış olsa bile Ölmez Hasan’ın Yunanlılar tarafından yakalanması durumu değiştirir. Leon’un Cevdet adına şüpheleri Vasili‘nin aklını kurcalamıştır. Ölmez Hasan’dan silahların bilgisini almaya çalışan Cevdet, tehditle karşı karşıya kalır. Ölmez Hasan‘ın konuşması için yöntem bulan Vasili‘nin bu hamlesi Cevdet‘i zora sokar.

Öte yandan Cevdet‘le yakınlaşan Azize, bocalamaya başlar. Tevfik ise Ölmez Hasan’ı engellemek için Azize‘yi kullanmaya karar verir. Azize’nin Cevdet’in eşi olduğunu öğrenen Ölmez Hasan, sırrını paylaşmaya niyet eder. Ölmez Hasan‘ın paylaştığı bu sır tüm dengeleri değiştirmeye yetecektir. Vatanım Sensin 29 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Vatanım Sensin 10. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER