Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Umuda Kelepçe Vurulmaz 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı Fox Tv 22 Aralık 2016

Fox dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz izleyiciden ilgi görmeye devam ediyor. Bu akşam yayınlanan bölümün ardından Umuda Kelepçe Vurulmaz 8. bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Polise görüntüleri vermek için giden Güler beklenmedik bir durumla karşılaşır. Perihan ise eline geçen kozu kullanmaya başlar. Ama Asım’ın başını ağrıtacağından haberi dahi yoktur. Ceren ve Fırat, […]

15 Aralık 2016 - 23:38 'de eklendi ve 706 kez görüntülendi.
Umuda Kelepçe Vurulmaz 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı Fox Tv 22 Aralık 2016

Fox dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz izleyiciden ilgi görmeye devam ediyor. Bu akşam yayınlanan bölümün ardından Umuda Kelepçe Vurulmaz 8. bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi.

Polise görüntüleri vermek için giden Güler beklenmedik bir durumla karşılaşır. Perihan ise eline geçen kozu kullanmaya başlar. Ama Asım’ın başını ağrıtacağından haberi dahi yoktur. Ceren ve Fırat, Ceren’in ailesine yakalanır. İkisi adına zor bir süreç başlar. Ceren’in ailesi kızlarını okuldan almak için hareket eder fakat Onur engeller.

Fırat‘ın Ceren‘den uzak durması gerekirken Onur, Ceren’i korumak adına düşmanına teklif sunar. Fırat teklifi son anda reddeder. Diğer yandan İnci ise geçmişinde yaşadığı yaraları öğrencileri üstünden sardığı esnada onlar adına canını feda edecek duruma gelir. Umuda Kelepçe Vurulmaz yeni bölümüyle 22 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Umuda Kelepçe Vurulmaz 8. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER