reklam

02 Şubat 2017

Umuda Kelepçe Vurulmaz 15. Bölüm Final Fragmanı 9 Şubat PerşembeUmuda Kelepçe Vurulmaz 15. Bölüm Final Fragmanı 9 Şubat Perşembe

Fox dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz’ın final fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanan yeni bölümün ardından Umuda Kelepçe Vurulmaz 15. bölüm final fragmanı izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..Mahkemede Onur’un ölmediğini ispatlayan Fırat, Ceren’i kurtarmayı başarmıştır. Fırat ve Ceren artık Onur’dan sonsuza denk kurtulmuştur. Fakat Onur yine boş durmayıp yapacağını yapar. Ceren’i elde etmeyi başaramayacağını anladıktan sonra Ceren ve Fırat’ın da beraber olmasını istemez. Son kozunu oynarken kimse onu durduramayacaktır.

Diğer yandan Emir ve İnci’nin arasındaki yakınlığın adı konmalıdır. İnci cesaretini toplayıp Emir’e hislerini anlatacaktır. Ama bilmediği bir sırla karşı karşıya gelir. Umuda Kelepçe Vurulmaz final bölümüyle 9 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Umuda Kelepçe Vurulmaz 15. Bölüm Final FragmanıShare
#

SENDE YORUM YAZ