Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Umuda Kelepçe Vurulmaz 14. Bölüm Fragmanı 2 Şubat 2017

Fox dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz izleyiciden ilgi görmeye devam ediyor. Bu akşam yayınlanan yeni bölümün ardından Umuda Kelepçe Vurulmaz 14. bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Öldü zannedilen Onur aslında yaşıyordur. Ancak kendini belli etmek istemeyen Onur uzaktan da olsa Fırat ve Ceren’e savaş başlatır. Bu esnada […]

26 Ocak 2017 - 17:59 'de eklendi ve 796 kez görüntülendi.
Umuda Kelepçe Vurulmaz 14. Bölüm Fragmanı 2 Şubat 2017

Fox dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz izleyiciden ilgi görmeye devam ediyor. Bu akşam yayınlanan yeni bölümün ardından Umuda Kelepçe Vurulmaz 14. bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Öldü zannedilen Onur aslında yaşıyordur. Ancak kendini belli etmek istemeyen Onur uzaktan da olsa Fırat ve Ceren’e savaş başlatır. Bu esnada Perihan ise oğlunu durdurmak adına çaba harcar. Suçu Fırat’ın üstüne atsalar bile istedikleri gibi sonuçlanmaz. Ceren ve Fırat aşkı kötülükleri yenmeyi başarmıştır.

Diğer yandan Emir ve İnci’nin yakınlaşması sonucu kıvılcım çıkar. Emir içindeki duygularını açığa çıkarırken, İnci ise henüz Emir’den emin değildir. Fakat nedense Emir’le olan yakınlaşmasından gayette memnundur. Umuda Kelepçe Vurulmaz yeni bölümüyle 2 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Umuda Kelepçe Vurulmaz 14. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER