Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Umuda Kelepçe Vurulmaz 13. Bölüm Fragmanı 26 Ocak Perşembe

Fox dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz izleyiciden ilgi görmeye devam ediyor. Bu akşam yayınlanan yeni bölümün ardından Umuda Kelepçe Vurulmaz 13. bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Denize düşen Onur arama çalışmalarına rağmen bulunamazken, Onur‘un yaşında kıyıya vuran bir erkek cesedi haberi umutları tüketir. Ceren ve Fırat olup […]

19 Ocak 2017 - 13:48 'de eklendi ve 785 kez görüntülendi.
Umuda Kelepçe Vurulmaz 13. Bölüm Fragmanı 26 Ocak Perşembe

Fox dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz izleyiciden ilgi görmeye devam ediyor. Bu akşam yayınlanan yeni bölümün ardından Umuda Kelepçe Vurulmaz 13. bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Denize düşen Onur arama çalışmalarına rağmen bulunamazken, Onur‘un yaşında kıyıya vuran bir erkek cesedi haberi umutları tüketir. Ceren ve Fırat olup bitenden kendilerini suçlu tutarken, İnci ise sahip çıkamadığını düşünerek kahrolur.

Tüm masum insanlar kendilerini sınarken, Perihan Hanım Onur’un ölümünü kabullenmiştir. Perihan bir yandan acı hissederken diğer yandan öfke duymaktadır. Aileleri üstünden Fırat ve Ceren‘e zarar verse de yetinmek bilmez. Kaybedecek hiç bir şeyi olmayan Perihan ağır bir fatura kesecektir. Umuda Kelepçe Vurulmaz yeni bölümüyle 26 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Umuda Kelepçe Vurulmaz 13. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER