Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Umuda Kelepçe Vurulmaz 11. Bölüm Fragmanı | 12 Ocak 2017

Fox dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz izleyiciden ilgi görmeye devam ediyor. Bu akşam yayınlanan yeni bölümün ardından Umuda Kelepçe Vurulmaz 11. bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Onur ve Fırat‘ın içinde bulunduğu cezaevi aracı kaza yapar. Fırat ağır yaralı yerde baygın şekilde yatarken, Onur hafif sıyrıkla ağaya kalkar. […]

05 Ocak 2017 - 19:25 'de eklendi ve 636 kez görüntülendi.
Umuda Kelepçe Vurulmaz 11. Bölüm Fragmanı | 12 Ocak 2017

Fox dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz izleyiciden ilgi görmeye devam ediyor. Bu akşam yayınlanan yeni bölümün ardından Umuda Kelepçe Vurulmaz 11. bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Onur ve Fırat‘ın içinde bulunduğu cezaevi aracı kaza yapar. Fırat ağır yaralı yerde baygın şekilde yatarken, Onur hafif sıyrıkla ağaya kalkar. Ancak Onur, Fırat’ın hayatını kurtarmak için gitgeller yaşar. Ceren‘in kendisine geri dönmesi için bir pazarlık yapar. Telefonda Ceren’le konuştuğu sırada artık belki de çok geç kalmıştır. Aracın benzini sızarken araçta Fırat’ta havaya uçmak üzeredir.

Öte yandan yaşanan kaza sonrası dengeler el değiştirir. Onur yapmak istediği kötülüklerin sınırları tamamen ortadan kaldırır. Acı tattıkça acı verecektir. Ama bir şeyi unutmuştur. Güler, Onur‘un bu yaptığıyla bardağı taşırdığını düşünerek intikam almaya gider. Güler’in yapmak isteyeceği son çaresidir artık. Onur’u öldürmek.. Umuda Kelepçe Vurulmaz yeni bölümüyle 12 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Umuda Kelepçe Vurulmaz 11. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER