Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Son Destan 3. Bölüm Fragmanı 17 Ocak 2017 | Trt 1

2. Dünya Savaşı‘nın sonlarında yazılması gereken Son Destan hikayesini konu alan yeni dizinin nefes kesen 2. yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Son Destan 3. bölüm fragmanı yeni bölüm bitiminden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyin. İyi seyirler.. Destan, gözleriyle gördüğü gerçeklerden sonra arkası erzak dolu kamyondaki malları dağıtır. Destan bu durumun arından askerler tarafından götürülür. Ailesi neden […]

10 Ocak 2017 - 18:44 'de eklendi ve 533 kez görüntülendi.
Son Destan 3. Bölüm Fragmanı 17 Ocak 2017 | Trt 1

2. Dünya Savaşı‘nın sonlarında yazılması gereken Son Destan hikayesini konu alan yeni dizinin nefes kesen 2. yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Son Destan 3. bölüm fragmanı yeni bölüm bitiminden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyin. İyi seyirler..

Destan, gözleriyle gördüğü gerçeklerden sonra arkası erzak dolu kamyondaki malları dağıtır. Destan bu durumun arından askerler tarafından götürülür. Ailesi neden böyle bir şey yaptığını düşünürken, Destan ise ağalık düzeni karşısında zor durumda bırakılır.

Destan, bir tarafa savrulan ailesini bir araya getirmeye çalıştığı sırada diğer yandan ağalık düzeniyle karşı karşıyadır. Ancak ağalık kuranlara meydan okurken ailesiyle sınanır. Destan hiç bir şekilde yılmazken, üstüne üstelik düşmanın kızının kendisine aşık olmasıyla baş koyduğu mücadelesi daha müşkül vaziyet alır.

Son Destan 3. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER