Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Son Destan 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 10 Ocak Salı

2. Dünya Savaşı‘nın sonlarında yazılması gereken Son Destan hikayesini konu alan yeni dizi bu akşam ilk bölümü ile izleyiciyle buluştu. Nefes kesen ilk bölümün hemen ardından Son Destan 2. bölüm fragmanı  izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyin. İyi seyirler.. Destan, bir tarafa savrulan ailesini bir araya getirmeye çalıştığı sırada diğer yandan ağalık düzeniyle karşı karşıyadır. Ancak […]

03 Ocak 2017 - 19:06 'de eklendi ve 558 kez görüntülendi.
Son Destan 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 10 Ocak Salı

2. Dünya Savaşı‘nın sonlarında yazılması gereken Son Destan hikayesini konu alan yeni dizi bu akşam ilk bölümü ile izleyiciyle buluştu. Nefes kesen ilk bölümün hemen ardından Son Destan 2. bölüm fragmanı  izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyin. İyi seyirler..

Destan, bir tarafa savrulan ailesini bir araya getirmeye çalıştığı sırada diğer yandan ağalık düzeniyle karşı karşıyadır. Ancak ağalık kuranlara meydan okurken ailesiyle sınanır. Hiç bir şekilde yılmayan Destan, üstüne üstelik düşmanın kızının kendisine aşık olmasıyla baş koyduğu mücadelesi daha müşkül vaziyet alır.

Son Destan 2. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER