Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Seviyor Sevmiyor Dizisi Oyuncuları Kadrosu Yeni fragman Konusu

Atv ekranlarında 2016 yazında ekranlara gelen Seviyor Sevmiyor dizisi Reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. Seviyor Sevmiyor dizisinin başrollerinde Zeynep Çamcı (Deniz), Gökhan Alkan (Yiğit), Gonca Sarıyıldız (İrem) ve Yiğit Kirazcı (Tuna) gibi önemli isimler rol alıyor. Seviyor Sevmiyor dizisinin konusu kısaca şöyle; Deniz (Zeynep Çamcı) daha küçükken çok varlıklı bir ailenin güzeller güzeli kızıydı […]

18 Aralık 2016 - 12:57 'de eklendi ve 2478 kez görüntülendi.
Seviyor Sevmiyor Dizisi Oyuncuları Kadrosu Yeni fragman Konusu

Atv ekranlarında 2016 yazında ekranlara gelen Seviyor Sevmiyor dizisi Reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. Seviyor Sevmiyor dizisinin başrollerinde Zeynep Çamcı (Deniz), Gökhan Alkan (Yiğit), Gonca Sarıyıldız (İrem) ve Yiğit Kirazcı (Tuna) gibi önemli isimler rol alıyor.

Seviyor Sevmiyor dizisinin konusu kısaca şöyle; Deniz (Zeynep Çamcı) daha küçükken çok varlıklı bir ailenin güzeller güzeli kızıydı ve Yiğit (Gökhan Alkan) ise okulda şişman bir çocuktu ve Deniz Yiğit’e çok iyi davranırdı. Yiğit daha çocukken Deniz’e aşık olmuştur ancak Yiğit’in babası yurt dışına gidince Deniz ve Yiğit yıllarca ayrı kalmışlardır. Bu zaman zarfında Yiğit büyümüş zayıflamış ve yakışıklı bir delikanlı olmuştur.

Deniz ise büyümüş fakat babasının iflasından sonra hiç bir iş bulamamış çocukluğuna göre bakımsız ve çirkin bir kız haline gelmiştir. Yiğit Yurt dışından döndüğünde Deniz’i arar ve buluşmak istediğini söyleyince Deniz cesaret edemeyip en yakın arkadaşı İrem’den yardım ister….

Seviyor Sevmiyor Oyuncuları;

Zeynep Çamcı (Deniz Aslan);

seviyor-sevmiyor-deniz-kimdir

Gökhan Alkan (Yiğit Balcı);

seviyor-sevmiyor-yigit-kimdir

Gonca Sarıyıldız (İrem Gündoğan);

seviyor-sevmiyor-irem-kimdir

Tuna Ertürk (Yiğit Kirazcı);

seviyor-sevmiyor-yigit-kirazci-kimdir

 

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER