Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Seviyor Sevmiyor 27. Bölüm Fragmanı 29 Ocak Pazar

Renkli hikayesiyle hem güldüren hemde dolu dolu aşk yaşatan Seviyor Sevmiyor’un yeni bölüm tanıtım fragmanı hemen çıktı. Bu akşam yayınlanan son bölümün hemen arkasından Seviyor Sevmiyor yeni fragmanı sitemize eklendi. Seviyor Sevmiyor 27. yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredin. İyi seyirler. Deniz‘in evlilik teklifiyle Yiğit tepe taklak olurken hastalığının ölümcül riski olduğunu Deniz’e bir türlü söyleyemez. İşini yarıda bırakmak […]

22 Ocak 2017 - 20:18 'de eklendi ve 721 kez görüntülendi.
Seviyor Sevmiyor 27. Bölüm Fragmanı 29 Ocak Pazar

Renkli hikayesiyle hem güldüren hemde dolu dolu aşk yaşatan Seviyor Sevmiyor’un yeni bölüm tanıtım fragmanı hemen çıktı. Bu akşam yayınlanan son bölümün hemen arkasından Seviyor Sevmiyor yeni fragmanı sitemize eklendi. Seviyor Sevmiyor 27. yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredin. İyi seyirler.

Deniz‘in evlilik teklifiyle Yiğit tepe taklak olurken hastalığının ölümcül riski olduğunu Deniz’e bir türlü söyleyemez. İşini yarıda bırakmak istemeyen Deniz bu defa Yiğit ile hemen evlenecektir. Öte yandan düğün hazırlıkları başlarken, ofiste olacak düğün ışık hızı ile olacaktır. Deniz‘in hevesi Yiğit‘in bir şey demesine engeldir. Yiğit, Deniz ile birlikteyken hastalığı tetikler. Ancak Yiğit her ne kadar gerçekleri saklamayı başarsa da Deniz ile evlendikten sonra ölürse Deniz’in kahrolacağını anlar.

Tuna travmanın ardından yeniden toparlanmak için çabalarken, Simya ise Deniz travmasından Tuna’yı kurtarmanın tek yolu olarak sevgili bulmak hem fikirdir. Tuna ile İrem‘i birbirine çok yakıştıran Simya ikisinin arasını bulmaya çalışır. Ama ikisinin sevgili olabileceği umduğu gibi gitmez. Artık düğün günüde gelmiştir zaten. Aileler arasında ki düğünde Yiğit acaba gerçeği açıklayacak mıdır?  Seviyor Sevmiyor yeni bölümüyle 29 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında sizlerle olacak.

Seviyor Sevmiyor 27. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER