Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Seviyor Sevmiyor 26. Bölüm Fragmanı 22 Ocak 2017 | Atv

Renkli hikayesiyle hem güldüren hemde dolu dolu aşk yaşatan Seviyor Sevmiyor’un yeni bölüm tanıtım fragmanı hemen çıktı. Bu akşam yayınlanan son bölümün hemen arkasından Seviyor Sevmiyor yeni fragmanı sitemize eklendi. Seviyor Sevmiyor 26. yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredin. İyi seyirler. Doktora giden Yiğit, bu durumu Deniz ve diğerlerinden gizler. Yiğit’in durumundan habersiz olan Deniz ise Tuna ile ilgilenmektedir. […]

15 Ocak 2017 - 20:03 'de eklendi ve 647 kez görüntülendi.
Seviyor Sevmiyor 26. Bölüm Fragmanı 22 Ocak 2017 | Atv

Renkli hikayesiyle hem güldüren hemde dolu dolu aşk yaşatan Seviyor Sevmiyor’un yeni bölüm tanıtım fragmanı hemen çıktı. Bu akşam yayınlanan son bölümün hemen arkasından Seviyor Sevmiyor yeni fragmanı sitemize eklendi. Seviyor Sevmiyor 26. yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredin. İyi seyirler.

Doktora giden Yiğit, bu durumu Deniz ve diğerlerinden gizler. Yiğit’in durumundan habersiz olan Deniz ise Tuna ile ilgilenmektedir. Yiğit sonunda yapılan tetkiklerin sonucunu almasıyla gerçekleri öğrenir. Tüm dikkatleri Tuna’nın üzerinde olan Deniz, Yiğit hakkında büyük gerçeği öğrenmektedir.

Diğer yandan İrem ise fırsat gözleyerek ortalığı birbirine katmak üzeredir. Seviyor Sevmiyor yeni bölümüyle 22 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında sizlerle olacak.

Seviyor Sevmiyor 26. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER