Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Seviyor Sevmiyor 25. Bölüm Fragmanı 15 Ocak 2017 | Atv

Renkli hikayesiyle hem güldüren hemde dolu dolu aşk yaşatan Seviyor Sevmiyor’un yeni bölüm tanıtım fragmanı hemen çıktı. Bu akşam yayınlanan son bölümün hemen arkasından Seviyor Sevmiyor yeni fragmanı sitemize eklendi. Seviyor Sevmiyor 25. yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredin. İyi seyirler. Artık Deniz ve Yiğit‘in arasındaki güven sorunu çözülür. İkilinin önünde ki bütün engeller ortadan kalkar. Deniz ve Yiğit, […]

08 Ocak 2017 - 19:50 'de eklendi ve 576 kez görüntülendi.
Seviyor Sevmiyor 25. Bölüm Fragmanı 15 Ocak 2017 | Atv

Renkli hikayesiyle hem güldüren hemde dolu dolu aşk yaşatan Seviyor Sevmiyor’un yeni bölüm tanıtım fragmanı hemen çıktı. Bu akşam yayınlanan son bölümün hemen arkasından Seviyor Sevmiyor yeni fragmanı sitemize eklendi. Seviyor Sevmiyor 25. yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredin. İyi seyirler.

Artık Deniz ve Yiğit‘in arasındaki güven sorunu çözülür. İkilinin önünde ki bütün engeller ortadan kalkar. Deniz ve Yiğit, birbirlerine kavuştuğu ilk anda Tuna‘nın kaza haberini alır. Apar topar hastaneye koşarlar. Deniz, Tuna‘nın yardımına ihtiyacı olduğunu düşünerek hastane de kalmakta karar kılar.

Hastanede kendisinin neden olduğu için Tuna‘nın hastalandığını öğrenir. Deniz bu nedenle Yiğit ile birlikteliklerinden hiç bahsetmez. Öte yandan İrem ise Deniz ve Yiğit’in birlikteliğini öğrenmiştir ve ikisinin arasını bozmak için harekete geçmiştir bile. Seviyor Sevmiyor yeni bölümüyle 15 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında sizlerle olacak.

Seviyor Sevmiyor 25. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER