Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm Fragmanı HD izle 1 Ocak Pazar

Renkli hikayesiyle hem güldüren hemde dolu dolu aşk yaşatan Seviyor Sevmiyor’un yeni bölüm tanıtım fragmanı hemen çıktı. Bu akşam yayınlanan son bölümün hemen arkasından Seviyor Sevmiyor yeni fragmanı sitemize eklendi. Seviyor Sevmiyor 24. yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredin. İyi seyirler. Yaşanan olayların ardından Yiğit ile Deniz, asla birbirlerine güvenmez. Ayrıca Yiğit‘in Deniz‘e tekrardan güvenebileceği mümkün bile değildir. Bu […]

25 Aralık 2016 - 16:33 'de eklendi ve 1042 kez görüntülendi.
Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm Fragmanı HD izle 1 Ocak Pazar

Renkli hikayesiyle hem güldüren hemde dolu dolu aşk yaşatan Seviyor Sevmiyor’un yeni bölüm tanıtım fragmanı hemen çıktı. Bu akşam yayınlanan son bölümün hemen arkasından Seviyor Sevmiyor yeni fragmanı sitemize eklendi. Seviyor Sevmiyor 24. yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan seyredin. İyi seyirler.

Yaşanan olayların ardından Yiğit ile Deniz, asla birbirlerine güvenmez. Ayrıca Yiğit‘in Deniz‘e tekrardan güvenebileceği mümkün bile değildir. Bu durum iddia yaratsa da sonradan yerini oyuna bırakır. Her iki taraf birbirlerine zor ve sıkıntı verici istekler sunar. Sonuçlarında komik yada dramatik olaylar yaşanır.

Öte yandan Simya‘yı geçmişten gelen bir adam abisinden para kopartmak için zorlar. İrem‘in ise Yiğit takıntılığı hayatını bu zamandan sonra nasıl etkileyecek. Aşk acısını unuttuğunu zanneden Tuna ise hiç iyi değildir. Kendisi bırakmış olsa bile hayalleri peşindedir. Fakat Tuna bu durumla baş etmeyi başarabilecek midir? Seviyor Sevmiyor yeni bölümüyle 1 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında sizlerle olacak.

Seviyor Sevmiyor 24. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER