Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Poyraz Karayel Ayşegül’ün Tepkisi Ne Olacak? 81. Bölüm Fragmanı

Bu akşam yayınlanan yeni bölüm bitiminde Poyraz Karayel 81. bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Poyraz Karayel yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölümüyle 22 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Girişim’e başlatılan savaşın suyu ısınmaktadır. Poyraz’la birlikte Taşkafa, Eda, Zülfikar ve Sadrettin harekete geçerken, […]

15 Şubat 2017 - 12:24 'de eklendi ve 663 kez görüntülendi.
Poyraz Karayel Ayşegül’ün Tepkisi Ne Olacak? 81. Bölüm Fragmanı

Bu akşam yayınlanan yeni bölüm bitiminde Poyraz Karayel 81. bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Poyraz Karayel yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölümüyle 22 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Girişim’e başlatılan savaşın suyu ısınmaktadır. Poyraz’la birlikte Taşkafa, Eda, Zülfikar ve Sadrettin harekete geçerken, ummadıkları bir engelle karşı karşıya kalır. Bu esnada Ayşegül, Meltem, Songül ve Ümran’da gizli yürütülen olaylardan şüphelenirler.

Diğer yandan Bari ve Savaş dostluk ilan eder. Savaş, Bahri’nin söylediklerine göre Nevra’dan kendini soyutlar. Ancak Nevra bu duruma izin vermek istemez. Üstüne üstelik Savaş’ın abisinin katilini öğrenmesi Bahri’yi tehlikeye sokar. Poyraz ve diğerleri ise ummadıkları bir zamanda başlattıkları savaşın gerçek yüzüyle karşı karşıyadır.

Poyraz Karayel 81. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER