Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Poyraz Karayel 80. Bölüm Fragmanı 15 Şubat Çarşamba

Bu akşam yayınlanan yeni bölüm bitiminde Poyraz Karayel 80. bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Poyraz Karayel yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölümüyle 15 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Poyraz’ın Sinan’ı kurtarabilmesi için var gücüyle çabalaması gerekmektedir. Taşkafa, Eda ve Zülfikar’ın da yardımları […]

08 Şubat 2017 - 18:09 'de eklendi ve 532 kez görüntülendi.
Poyraz Karayel 80. Bölüm Fragmanı 15 Şubat Çarşamba

Bu akşam yayınlanan yeni bölüm bitiminde Poyraz Karayel 80. bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Poyraz Karayel yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölümüyle 15 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Poyraz’ın Sinan’ı kurtarabilmesi için var gücüyle çabalaması gerekmektedir. Taşkafa, Eda ve Zülfikar’ın da yardımları sonucu kurtarma çalışmaları devam eder. Ancak bu çabalar sonucunda Sinan’ı bekleyen ölüm kalım savaşı nasıl sonuçlanacaktır iyice merak konusu olmuştur.

Çınar, annesinden duyduklarını sindiremezken, aldığı kararla Mümtazlar ile iş birliği kurar. Çınar, intikam için Nevra’ya gizliden savaş açar. Ancak oynadığı oyun kendisi adına tehlike yaratacaktır. İntikam peşine düşen Poyraz, Girişimlerden hesap soracaktır. Poyraz’ın bu savaşında Eda, Zülfikar ve Taşkafa’da yerini almıştır.

Poyraz Karayel 80. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER