Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Poyraz Karayel 79. Bölüm Fragmanı 8 Şubat Çarşamba

Bu akşam yayınlanan yeni bölüm bitiminde Poyraz Karayel 79. bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Poyraz Karayel yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölümüyle 8 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Zamana karşı yarış içinde olan Poyraz, hem Ayşegül’ü hemde Sinan’ı kurtarmak adına fotoğrafları yetiştirmek […]

01 Şubat 2017 - 18:30 'de eklendi ve 459 kez görüntülendi.
Poyraz Karayel 79. Bölüm Fragmanı 8 Şubat Çarşamba

Bu akşam yayınlanan yeni bölüm bitiminde Poyraz Karayel 79. bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Poyraz Karayel yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölümüyle 8 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Zamana karşı yarış içinde olan Poyraz, hem Ayşegül’ü hemde Sinan’ı kurtarmak adına fotoğrafları yetiştirmek zorundadır. Diğer yandan Bahri ise karşılık olarak Nevra’nın evinden Çınar’ı rehin olarak alır. Nevra şimdi tüm bildiklerini anlatmak zorundadır.

Bu arada Çınar’ın öğrendikleri yeni tehlikelere yol açar. Nevra’nın anlattıkları ile Poyraz, Girişim’in peşine düşerken Eda ve Zülfikar’da orada ki yerini alır. Acaba Ayşegül ve Sinan’ı kurtarma çabaları sonuç verecek midir? Poyraz ölüm kalım savaşında Ayşegül’le Sinan’ı kurtarabilecek midir?

Poyraz Karayel 79. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER