Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Poyraz Karayel 78. Bölüm Fragmanı 1 Şubat Çarşamba

Bu akşam yayınlanan yeni bölüm bitiminde Poyraz Karayel 78. bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Poyraz Karayel yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölümüyle 1 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Çınar’ın izlettiği görüntülerin ardından Ayşegül tepetaklak olur. Çınar büyük bir keyif alırken, Ayşegül ise o […]

25 Ocak 2017 - 15:27 'de eklendi ve 400 kez görüntülendi.
Poyraz Karayel 78. Bölüm Fragmanı 1 Şubat Çarşamba

Bu akşam yayınlanan yeni bölüm bitiminde Poyraz Karayel 78. bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Poyraz Karayel yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölümüyle 1 Şubat akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Çınar’ın izlettiği görüntülerin ardından Ayşegül tepetaklak olur. Çınar büyük bir keyif alırken, Ayşegül ise o sinirle eve gider. Ayşegül, Eda ve Poyraz’la yüzleşecektir. Seri katil tarafından kaçırılan Taşkafa’yı Ummanlar gizli bir operasyonla kurtarmak ister. Bu sayede katilin işlediği cinayetleri açığa çıkar.

Diğer yandan Nevra’nın görevlendirdiği Eda’nın başarılı olmasıyla kızını görmeye izin çıkar. Ama Eda’yla işi bitmeyen Nevra’nın yeni planı bu defa Bahri’nin peşindeki Savaş’la alakalıdır. Nevra’nın düzenlediği buluşmayı öğrenen Mümtaz acilen Poyraz’ın yardımına ihtiyaç duyar. Poyraz her ne kadar geri çevirse de kendini o toplantıda bulur. Fakat Poyraz’ın bilmediği tek bir şey vardır. O da bu işten büyük bir zarar görecek olmasıdır.

Poyraz Karayel 78. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER