Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Poyraz Karayel 76. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017

Bu akşam yayınlanan yeni bölüm bitiminde Poyraz Karayel 76. bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Poyraz Karayel 75. yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölümüyle 11 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Çınar’ın planı ile Poyraz ölümle sonuçlanabilecek çok büyük bir tehlike ile karşılaşır. Çınar, […]

11 Ocak 2017 - 17:49 'de eklendi ve 567 kez görüntülendi.
Poyraz Karayel 76. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017

Bu akşam yayınlanan yeni bölüm bitiminde Poyraz Karayel 76. bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Poyraz Karayel 75. yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölümüyle 11 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Çınar’ın planı ile Poyraz ölümle sonuçlanabilecek çok büyük bir tehlike ile karşılaşır. Çınar, sonunda Poyraz’ın kim olduğunu öğrenirken, Poyraz ise Nevra ile Çınar’ın karşısına geçer. Ancak Çınar, Poyraz’ın rahat gezmesine izin vermek istemez. Hatta Poyraz’ın yakınlarıyla intikamını almak ister.

Taşkafa, İsa’yı affetmiş olsa bile görgü tanığı olayın büyümesine neden olur. İfadenin geri alınması için Bahri harekete geçerken, fakat bu iş tahmin bile edemeyeceği kadar kolay değildir. Öte yandan Poyraz her şeye rağmen yeniden bir hayata başlamakta kararlı dururken, ummadık bir misafir hayatlarının orta yerine gelip konar.

Poyraz Karayel 76. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER