Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı 4 Ocak 2017 | Yayınlandı

Bu akşam yayınlanan yeni bölüm bitiminde Poyraz Karayel 75. bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Poyraz Karayel 75. yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölümüyle 4 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Poyraz, sonunda aradıkları kişinin Nevra olduğunu ispatlar. Poyraz‘ın ajan olarak görevine devam etmesine […]

28 Aralık 2016 - 17:42 'de eklendi ve 709 kez görüntülendi.
Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı 4 Ocak 2017 | Yayınlandı

Bu akşam yayınlanan yeni bölüm bitiminde Poyraz Karayel 75. bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Poyraz Karayel 75. yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölümüyle 4 Ocak akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Poyraz, sonunda aradıkları kişinin Nevra olduğunu ispatlar. Poyraz‘ın ajan olarak görevine devam etmesine gerek kalmamıştır. Zaten Poyraz’da istifasını vermiştir. Poyraz, Ayşegül ve Sinan‘la yeni bir hayata başlarken, Taşkafa hakkında bilgiye ulaşan İsa’nın gerçekleri öğrenmesi hayatlarını tehlikeye sokar. Poyraz’ın bile İsa’nın öfkesini azaltmaya gücü yetmeyince İsa büyük bir hata yapar.

Diğer yandan Eda, Kerem‘i kaçırmayı başarmıştır. Ancak Kerem’den öğrendiği bilgiyle hayatı darmadağın olur. Çınar ise Ayşegül‘ün ihanetiyle derinden sarsılmıştır. Nevra, Çınar‘ı öfkesini kusması için ayağa kaldırırken, Ayşegül’ün başarı büyük derttedir.

Poyraz Karayel 75. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER