Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Poyraz Karayel 74. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 28 Aralık 2016

Bu akşam yayınlanan yeni bölüm bitiminde Poyraz Karayel 74. bölüm fragmanı yayınlandı. Poyraz Karayel 74. yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölümüyle 28 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek. Poyraz, akıl dolu planıyla Kerem’i köşeye sıkıştırır. Ancak henüz daha oyun sonlanmamıştır. Ayşegül ise […]

21 Aralık 2016 - 17:51 'de eklendi ve 564 kez görüntülendi.
Poyraz Karayel 74. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | 28 Aralık 2016

Bu akşam yayınlanan yeni bölüm bitiminde Poyraz Karayel 74. bölüm fragmanı yayınlandı. Poyraz Karayel 74. yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Nefes kesen fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel yeni bölümüyle 28 Aralık akşamı saat 20:00’dan itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Poyraz, akıl dolu planıyla Kerem’i köşeye sıkıştırır. Ancak henüz daha oyun sonlanmamıştır. Ayşegül ise olanların ardından kendini Poyraz‘ın yanında bulur. Çınar, Ayşegül ile yüzleşdiği sırada Ayşegül’ün Nevra’nın tehdidi ile geri döndüğünü öğrenir. Nevra ayrıca Ayşegül hakkında daha büyük sırra şahit olur.

Öte yandan Zülfikar aldığı karar doğrultusunda Meltem ile konuşma fırsatı ararken bir sürprizle karşı karşıya kalır. Nevra, Mümtaz‘ın üstünden büyük oyununu uygulamaya geçirir. Poyraz‘da Nevra hakkında bilgi toplarken Ayşegül ile yeni hayata başlangıç yapacaktır.

Poyraz Karayel 74. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER