Sakarya Haberleri – Son dakika haberleri

Paramparça Harun’u Vuran Kim? 92. Bölüm Fragmanı

Paramparça 92. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanır yayınlanmaz ilk olarak buradan yayına girdi. Büyüleyici Paramparça yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Yayınlanan tanıtım fragmanında izleyicinin heyecanı artacak. Gelecek hafta yeni bölümde izleyiciyi bekleyen sürpriz ne? Çatışma sırasında bir çok kişi vurulurken, Harun’un ilk müdahalesi ambulansın içinde gerçekleştirilir. Artık Mithat’ın polis kimliği de deşifre olmuştur. Hazal ve diğerleri şaşkınlık […]

13 Şubat 2017 - 11:51 'de eklendi ve 460 kez görüntülendi.
Paramparça Harun’u Vuran Kim? 92. Bölüm Fragmanı

Paramparça 92. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanır yayınlanmaz ilk olarak buradan yayına girdi. Büyüleyici Paramparça yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Yayınlanan tanıtım fragmanında izleyicinin heyecanı artacak. Gelecek hafta yeni bölümde izleyiciyi bekleyen sürpriz ne?

Çatışma sırasında bir çok kişi vurulurken, Harun’un ilk müdahalesi ambulansın içinde gerçekleştirilir. Artık Mithat’ın polis kimliği de deşifre olmuştur. Hazal ve diğerleri şaşkınlık içindedir. Dilara, Harun’un ağır yaralığı olduğunu öğrendikten sonra Cihan destek olmuştur. Çok geçmeden ölüm haberi herkesi kahreder. Cihan’ın şüpheleri Damir’i hedef gösterse de ortada delil yoktur.

Ayrıca çatışma sırasında Damir’in vurulması da kafa karıştırmıştır. Asuman, peşindekilerden kurtulamayınca Damir’den yardım ister. Damir ise kendisi hakkında Hazal’a bazı bilgiler verir. Bu bilgiler Hazal’ın Damir daha çok bağlanmasına neden olur. Paramparça yeni bölümüyle 20 Şubat akşamı Star Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Paramparça 92. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER